Автобуси-лоукости по Європі

Лоукости в прямому перекладі означають "низька вартість" та з точки зору транспорту означають компанії, які при мінімальному сервісі і ряді умов здійснюють перевезення пасажирів за мінімальною ціною. Погодьтеся, якщо автобусний перевізник просить всього 1 євро за квиток за поїздку, тривалістю кілька годин - це зовсім недорого!

Які ж є бюджетні автобусні перевізники-лоукост в Європі?

Flixbus - дешеві квитки на автобуси по Німеччині і Європі

Flixbus - один з лідерів автобусного ринку в Європі. Ми горді, що дешеві квитки від 5 євро представлені і на нашому сайті. Іноді бувають квитки на автобуси за такою ціною і у перевізника flixbus. Найкращі ціни і фірмові пропозиції представлені по Німеччині, але є і міжнародні маршрути по всій Європі. Їх звичайні тарифи радують (на випадок, якщо інші пропозиції не настільки привабливі).

flixbus

Крім автобусних лоукостів, є ще й авіакомпанії-лоукост. Про них ви теж можете почитати на сайті.

Лоукост MEGABUS

MEGABUS - автобусний перевізник в Європі, який взяв стратегію ціни квитка за € 1 на постійне озброєння. Звичайно, таку вартість саме на міжнародний рейс навіть в ЄС знайти складно. А ось всередині країн, які обслуговує компанія, такі тарифи megabus на початку продажів не рідкість. Звичайно, при такій вартість тривалої поїздки є застереження:

  • додатково оплачується комісійний збір;
  • дуже дешеві рейси зазвичай в незручний час.

Хороший приклад - маршрут Мілан - Венеція за 1 євро, тривалість якого 4 години. Зверніть увагу на версію сайту, де купуєте квиток. На італійському - це буде 1 євро, а на британському - 1 фунт.

megabus

Також історія з Німеччиною. Слід вибирати німецьку версію сайту. Зверніть увагу, що на цей раз вісім годин на автобусі коштує зовсім недорого.

megabus

Дешеві автобуси в Угорщині OrangeWays

Будапешт завоював статус бюджетного повітряного хаба, завдяки лоукост-авіакомпанії. Але не wizzair єдиним, так би мовити. У сусідні країни з Будапешта недорого можна доїхати і на автобусі. Ціни у OrangeWays не рекордний, але все ж досить недорого за європейськими мірками:

Ціни на квитки OrangeWays:

  • автобус Будапешт - Відень - 15,94 євро;
  • автобус Будапешт - Краків - 22, 78 євро;
  • автобус Будапешт - Любляна, ціна - 21 євро;
  • автобус Будапешт - Загреб - 14,77 євро;
  • автобус Будапешт - Клуж-Напока - 18,76 євро.

Квитки цієї компанії можна купити на сайті. А заодно побачити різницю з іншими перевізниками. З України в Будапешт найдешевше долетіти на лоукост (дивіться також: авіа-лоукост України), або доїхати на автобуса з Чопа за 550 грн.

Лоукост-автобуси в Чехії STUDENT AGENCY

STUDENT AGENCY пропонує найдешевші автобусні перевезення в Чехії, причому мається на увазі саме міжнародне сполучення. З огляду на, що Прага перебувати в центрі Європи - вигода незаперечна. Можна купити квиток на автобус до Праги набагато дешевше, ніж переліт, а тривалість поїздки не доставить дискомфорту.

Польський лоукост POLSKIBUS

POLSKIBUS - як видно з назви, автобусний перевізник в Польщі, а по суті лоукост. Його особливість в тому, що polskibus не має фіксованих тарифів і чим більше часу залишилося до поїздки, тим дешевше квитки. Ціни, до речі кажучи, вражаючі. У них часто бувають акції і розпродажі. Остання, яку я бачила, давала можливість подорожувати між великими містами Польщі за 1 злотий! Тобто, трохи більше 20 євроцентів! Ось і скрін на підтвердження! 1 злотий за 3 години в дорозі!

 

polskibus 1 zl

Але і регулярні ціни вражають! Для довідки 5 злотих на сьогодні - це 1,15 євро. Ось приклад проїзду на автобусі Краків-Катовіце:

polskibus

А ось автобус з Варшави. Вибрала найцікавіший рейс, а саме автобус до Кракова:

polskibus

Читайте статтю про polskibus на сайті і користуйтеся для подорожей по Польщі.

Лоукост ONNIBUS в Фінляндії

У Фінляндії, країні досить дорогий, приємно зустріти компанію, яка пропонує дійсно дешеві квитки на автобуси - onnibus. Справжній подарунок для мандрівників. І о диво - на цей лоукост є квитки від 1 євро. І це для понад дорогою скандинавської країни! Ось приклад проїзду до кордону з Росією за мінімальну вартість:

onnibus

Подорожуйте дешево і розповідайте друзям! Ділиться можете починати прямо зараз через соціальні мережі. Пам'ятайте, Ви робите добру справу!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!