Меню Free Travel

Как путешествовать: информация и лайфхаки

Куда поехать в самостоятельное путешествие

Сайт Free Travel не просто розповідає, як подорожувати самостійно, але також може підказати куди поїхати і вибрати найдоступніший транспорт, будь то автобуси або авіаквитки. Сторінка меню допоможе вам оптимально швидко відшукати саме ту сторінку, яка потрібна вам в даний момент!

Як подорожувати самостійно

Збірка вкрай корисних статей для тих, хто мріє подорожувати самостійно, але не знає як це зробити. Відповіді шукайте тут, в меню.

Поговоримо про те як почати подорож і як його організувати, причому від А до Я і детально. У тому числі мова піде про отримання візи і про дуже дешеві квитки, аж до тарифів а-ля 1 євро за авіаквиток (і це, до речі, не межа).

Розглянемо, як шукати дешеві авіаквитки по всім авіакомпаніям, що таке лоукост. Звичайно, дві великі статті про багаж в літаку і ручну поклажу для тих, хто летить вперше. Більш того, для самих скептично налаштованих є великий і дуже докладний матеріал про мінуси бюджетних подорожей, а точніше "Бридка правда" про них.

Автобуси

На сайті також є інформація про автобуси у різні країни Європи:

автобуси по Україні, автобуси до Чехії, автобуси до Польщі, автобуси до Німеччини, автобуси в Росію, автобуси в Італію, автобуси в Угорщину, автобуси в Румунію, автобуси в Білорусь, автобуси в Болгарію, автобуси до Грузії, автобуси в Словаччину, автобуси до Франції, автобуси в Андорру, автобуси в Іспанію, автобуси в Литву, автобуси в Латвію, автобуси в Естонію, автобуси в Австрію, автобуси до Швейцарії, автобуси в Словенію, автобуси в Данію, автобуси в Бельгію, автобуси до Нідерландів, автобуси в Норвегію, автобуси до Швеції, автобуси до Фінляндії, автобуси в Хорватію, автобуси в Молдову, автобуси в Люксембург, автобуси в Казахстан, автобуси до Великобританії.

Авіаквитки

Знайти авіаквитки на сайті також дуже просто. Країни, в які можна купити квитки на літаки:

Албанію, Вірменію, Австрію, Азербайджан, Білорусь, Бельгію, Боснію і Герцеговину, Болгарію, Канаду, Китай, Хорватію, Кiпр, Чехію, Данію, Естонію, Фінляндію, Францію, Грузію, Німеччину, Грецію, Угорщину, Ісландію, Індію, Ірландію, Ізраїль, Італію, Японію, Казахстан, Косово, Киргизстан, Латвію, Литву, Люксембург, Македонію, на Мальту, Молдову, Чорногорію (Монтенегро), Непал, Нідерланди, Норвегію, Польщу, Португалію, Румунію, Росію, Сербію, Словаччину, Словенію, Іспанію, Шрі-Ланку, Швецію, Швейцарію, Таджикистан, Таїланд, Туреччину, Туркменістан, ОАЕ, Україна, Великобританію, США, Узбекистан.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!