Авіаквиток до Польщі

Авіаквитки в Польщу є на звичайні авіакомпанії (в основному мова йде про LOT) і лоукост (wizzair, ryanair). Польща цікава як країна - повітряний хаб для авіаподорожі по Європі, а з Варшави - по світу. У більшості польських міст є свої локальні аеропорти, які приймають рейси багатьох бюджетних авіакомпаній ryanair і wizzair - в першу чергу, це дозволяє побудувати авіаподорож в будь-яку точку Європи без зайвих витрат.

Авіакомпанії в Польщу

Власне на сьогодні авіакомпаній, безпосередньо літаючих в Польщу кілька:

  • польська авіакомпанія LOT або МАУ;
  • угорський лоукост wizzair, літаючий з Києва і Львова;
  • ірландський лоукост ryanair, також здійснює рейси з міст Київ та Львів.

Зверніть увагу, що мінімальні тарифи цих авіакомпаній не включають в себе вартість багажу - його потрібно оплачувати окремо.

Ціна авіаквитків в Польщу

Ціна авіаквитків залежить від авіакомпанії і часу покупки. Перевірити наявність авіаквитків в Польщу можна в розділі на сайті. Сучасні системи пошуку дозволяють дивитися тарифи і на звичайні авіакомпанії і на лоукост, але (!!!) щоб купити найдешевший авіаквиток до Польщі або будь-яку іншу країну Європи - перевіряйте вартість і на сайті авіакомпанії! Хоча зазвичай виграють агрегатори авіаквитків, які шукають всюди, що дозволяє шукати авіаквитки по всім авіакомпаніям одночасно. Про цю технологію ми писали окремо! Її можна застосовувати, коли потрібно знайти авіаквитки в Польщу.

Перевірити вартість авіаквитків можна на сайті. Ми підібрали найактуальнішу систему пошуку на сьогоднішній день, де тарифи найнижчі.

Щоб максимально економити на авіаквитках з Польщі, читайте статтю лоукост Польщі! А для тих, хто шукає квитки не по Європі, а далі можна відвідати сторінку пошуку дешевих авіаквитків по всім авіакомпаніям.

Авіаквитки до Варшави

На сайті можна швидко і недорого купити авіаквитки до Варшави. Перевірити вартість на авіаквитки до Варшави краще онлайн на конкретну дату - тарифи постійно змінюються. В продажу є авіарейси: Київ - Варшава, Москва - Варшава, Варшава - Гданськ та інші квитки на літаки.

Авіаквитки до Кракова

Хоча авіаквитки до Кракова саме на лоукостер шукати необов'язково - деякі національні авіакомпанії пропонують недорогі перельоти всередині країни. Так зі столиці Польщі досить дешево можна купити авіаквиток до Кракова, а також в  інші польські аеропорти.

Авіаквитки до Вроцлава

Авіаквиток до Вроцлава можна купити з пересадкою у Варшаві або в одному з європейських міст, причому летіти можна як літаком звичайної авіакомпанії Європи, так і скористатися послугами лоукост-перевізника, в тому числі з Гданська та Варшави є авіаквитки компанії ryanair. Також з Вроцлава можна долетіти до багатьох міст Європи за допомогою польського лоукост. Втім, схожа ситуація з авіаквитками у всіх польських населених пунктів, не обділених аеропортами, а значить і дешевим транспортним сполученням.

Авіаквитки в Гданськ

Важливо, що в Балтійські країни зручно літати саме з Гданська, але дешеві квитки в те же Осло можна знайти повсюдно. Лоукости Польщі відкривають перед нами нові можливості! Головне - дістатися в саму Польщу дешево, купуючи авіаквитки в Гданськ.

Авіаквитки в Катовіце

Як правило, переліт в Катовіце дешевший, але далеко не завжди. Бронь авіаквитка в Польщу можна зробити тільки, якщо летите в Варшаву. Авіаквиток Київ-Катовіце потрібно відразу викуповувати за повною вартістю. Вигода в тому, що вартість авіаквитка може бути невисока. Кожен сам вибирає, що для нього важливіше - прийнятний аеропорт, ціна, зручність, оплачений багаж та інше. На рейсі Київ-Катовіце доведеться додатково оплачувати багаж і ручну поклажу. Пасажир може сам вибрати підходящий варіант або навіть замовити автобус в Польщу! Вони дешевші, але їдуть довше, ніж летить літак.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!