Авіаквиток Варшава - Гданськ

Чим вигідно відрізняється авіаквиток Варшава - Гданськ - так це вигідною ціною - від 9 євро, а також швидкістю перельоту - 55 хвилин, на відміну від наземного транспорту. Крім того, завдяки тому, що рейс внутрішній, не потрібно проходити митницю при вильоті і прибутті. З іншого боку, в вартість авіаквитків (найдешевших з них) не входить багаж, так що кожен пасажир повинен вирішити для себе сам, як йому краще відправитися в подорож. Якщо без багажу і купувати квитки заздалегідь, то можна полетіти на літаку, а якщо ні, то можна вибрати автобус або поїзд з тим же сполученням.

Особливо вигідно летіти на літаку, коли Варшава - це місце пересадки, а не крайнього відправлення. Наприклад, у вас куплені авіаквитки до Варшави, потім вам потрібно долетіти до Гданська, а звідти вирушити в Північну Європу: Норвегію, наприклад, або навіть Ісландію!

Ціна авіаквитка Варшава - Гданськ

Ціна авіаперельоту без багажу може бути дешевша, ніж поїздка автобусом і це все завдяки лоукостам в Польщі - тобто бюджетним авіакомпаніям, які за рахунок мінімального сервісу пропонують дуже дешеві авіаквитки в Польщу і по Європі. Зараз багато авіакомпаній переймають їх тарифну політику, проте за рахунок таких незручностей, як платні послуги, при відмові від них можна літати на літаку дуже дешево.

Найдешевший квиток на літак Варшава - Гданськ можна купити на рейс авіакомпанії ryanair - від 5 євро. У вартість не входить багаж, а тільки ручна поклажа до 10 кг.

Також пряме сполучення Варшава - Гданськ забезпечує польська авіакомпанія LOT. Вартість перельоту у них - від 21 євро.

Але, звичайно, ці тарифи не заморожені. Дешеві авіаквитки потрібно спеціально шукати і не факт, що вдасться купити такий дешевий квиток на літак з Варшави до Гданська.

Авіаквитки в Гданськ

Гданськ, Гдиня і Сопот, так зване Тряйместо, ділять між собою один аеропорт і купуючи авіаквитки в Гданськ, ви по суті можете легко доїхати в ці міста на муніципальному транспорті. З Варшави авіаквитки досить дешеві, але і по Європі з Гданська літати можна дуже бюджетно. У цьому допоможуть лоукости. Не рейнейром єдиним або пропонуємо вашій увазі карту авіаперельотів в Гданськ від авіакомпанії ВіззЕйр:

Розгулятися є де і в тому числі купити дешеві авіаквитки в Ісландію. Багато рейсів до Великобританії та інших європейських країн.

Автобус, поїзд і літак до Гданська з Варшави

Автобуси між Варшавою та Гданськом - теж справа звичайна, але вони в деякому відношенні не так зручні і швидкі, як літаки. Крім автобусного сполучення є також залізничне, але квитки на потяги по Польщі найдешевше купувати на сайті польської залізниці.

  • Ціна квитка на автобус Варшава - Гданськ - 11,49 євро і в дорозі 5 годин, так що по часу ви не сильно виграєте, а ціна так взагалі дуже приємна. Проте багато хто вибирає саме літак з Варшави до Гданська.
  • Вартість квитка на поїзд Варшава - Гданськ - близько 105 злотих.
  • Вартість квитка на літак змінюється в залежності від рейсу і часу покупки, а також авіакомпанії.
  • З Варшави також можна недорого долетіти в Вроцлав і Краків. Замовляйте і шукайте найдешевші варіанти онлайнв!

Також в Гданськ йде багато автобусів по Польщі і з-за її меж. Купити квиток на автобус до Гданська, а також автобус до Варшави можна на сайті. У продажу дуже популярні міжнародні автобусні рейси Київ - Гданськ і Львів - Гданськ.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!