Куди поїхати в самостійну поїздку?

Куди відправитися в самостійну подорож? Це перше питання, на яке варто собі відповісти відразу ж. Від відповіді дуже багато залежить, починаючи від бюджету, закінчуючи планом самої подорожі.

  • Звичайний відпочинок з сім'єю на море в Україні.
  • Короткі мандри Європою.
  • Тривалий бекпекінг в Південно-Східній Азії?

Потрібно прийняти той факт, що будь-який варіант можливий, якщо є бажання.

Проте комфорт подорожі залежить від фінансів. Наприклад, з 100 баксами в тиждень ви не зможете:

  • снідати омарами,
  • одноосібно знімати віллу,
  • літати на особистому бізнес-джеті…

Та ви цілком можете собі дозволити поїздку на автобусі або переліт з бюджетною авіакомпанією чи харчування місцевими фруктами! Хоча бувають приємні винятки, коли бюджетний мандрівник може відпочивати з шиком. Так що все залежить від удачі і погляду на світ.

 

Подорожі Європою: куди поїхати

Подорож Європою може бути дуже різною і в враженням, і по бюджету. Але важливо те, що організувати будь-яку мандрівку Європою дуже легко самостійно.

Європа вражає великою кількістю культурної спадщини і варто визнати, що такої концентрації пам'яток архітектури, культури та інших пам'яток не зустрінеш більше ніде в світі. Чого варта одна Італія, яку можна назвати лідером в плані самобутності, культури та історичного значення.

Мандрівка до Франції і Парижу

А ось до Парижу ставлення у всіх різне:

Одні розчаровуються побаченим, оскільки прибувають в полоні стереотипів про Париж.

Інші - закохуються в це прекрасне місто раз і назавжди, адже Париж - це сонце і зірки. Його можна відкривати для себе знову і знову, кожного разу з іншого боку. Обов'язковий пункт програми - день в Луврі, який не буде витрачений даремно.

Великобританія та Лондон

Окрема історія - Великобританія. І не тільки тому, що це дуже дорога країна, з окремою візою. Великобританія у багатьох пов'язана з класичною літературою, якої ми зачитуємось з дитинства:

  • Для одних - батьківщина Шекспіра і обов'язковим пунктом відвідування виступає його театр Глобус.
  • Для інших - лорда Байрона і їх насамперед цікавлять історичні будинки у центрі міста.
  • А може бути Артура Конана Дойла, тоді їм обов'язково варто відвідати музей Шерлока Холмса на Бейкер стріт.

Лоднон - це світ божевільного шопінгу і відв'язній молоді, галасливих пабів і яскравих мюзиклів. А ще це сучасний Вавилон, де все культури світу живуть поруч і майже не залишилося місця для чинних джентльменів і лагідних леді в стилі Джейн Естен або хоча б Агати Крісті.

Лондон (незважаючи на те що Великобританія - це острів) - просто чудовий транспортний вузол. Завдяки найдешевшим лоукостам: wizzair, ryanair, easyjet, blueair і інші, які мають тут бази (хаби), долетіти в будь-яку точку Європи легко за смішні гроші. Авіаквитки найкраще шукати на сайтах цих лоукостерів, та якщо привабливих пропозицій від цих авіакомпаній немає (що незбагненно, оскільки мова йде про Лондон), то можна подивитися пропозиції звичайних авіаперевізників.

З Лондона легко знайти рейс в будь-яку точку планети, а у великі міста, зазвичай, є прямі перельоти. Пам'ятайте, що якщо ви відвідуєте територію Англії повітряним шляхом і летите з неї і ваша пересадка тривати до 24 годин, вас навіть можуть випустити в місто без візи (хоча не обов'язково - це теж правда). Деталі дізнаєтеся на сайті посольства або візового центру.

Інша Європа

Проте і Європа може бути і більш стриманою, налагодженою як відмінний швейцарський годинник. Такий представляється країна мільйонерів - Швейцарія і демократичніша, але досить стримана Німеччина.

Незважаючи на всі стереотипи про Німеччину, це не просто країна скла і металу, але і клондайк середньовічних замків, які підносяться над Рейном. А громадський транспорт в Німеччині дозволяє звіряти по автобусах годинник.

Хоча це все дорога Європа, класична, часто консервативна. Щоб погрітися на сонечку за менші гроші, потрібно знайти дешеві авіаквитки до Греції або Іспанії.

Подорож в сусідні Польщу, Угорщину, Румунію можна влаштувати собі і на автобусі! Квитки на автобуси можна купити онлайн, що дозволить дуже швидко спланувати поїздку і отримати візу.

Східна Європа також може стати відмінним початком самостійних подорожей по Європі. Яскравий приклад - Словаччина, куди реально доїхати з того ж Ужгорода на автобусі за 2-7 євро. Вигідні пропозиції легко знайти також в Польщу, Угорщину і Румунію. Головне - знати - де шукати. І сайт Free Travel в цьому допоможе!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!