Подорож до Польщі

Польща - сусідка України і головна транзитна країна в ЄС і шенгенську зону (що вже гріха таїти). Крім того у України і Польщі загальна багата історія.

Для тих, кому потрыбна віза до Польщі: Візові центри Польщі є практично у всіх областях України (актуальний перелік можна подивитися на сайті посольства Польщі), а отже для більшості українців зручніше подавати документи саме в польські візові центри.

Міста Польщі, які варто відвідати: Варшава, Краків, Вроцлав, Познань, Гданськ. Крім того, є міста, через які дуже зручно кудись їхати. Це прикордонні містечка Люблін, Хелм, Пшемисль (Перемишль).

У будь-якому випадку наземний транспорт в Польщу, та й повітряний, розвинений на багато краще, ніж в тугіше Словаччину, яка б також могла стати транзитною країною. Але сьогодні лідерство в цій області належить Польщі навіть незважаючи на з/д зв'язок Києва та Братислави (втім поїзд Київ-Варшава також існує і коштує близько 45 євро).

Найдешевші способи потрапити в Польщу з України на громадському транспорті:

  • автобус Львів-Перемишль - від 157 грн.
  • автобус Львів-Люблін - від 205 грн.
  • автобус Ковель-Хелм - від 260 грн.
  • автобус Львів-Жешув - від 262 грн
  • авіаквиток Київ-Катовіце - від 400 грн.
  • автобус Київ-Варшава - від 450 грн.
  • авіаквиток Київ-Варшава - від 1500 грн.

Перевірити актуальність цін можна на сайті! Ціна залежить від цінової політики перевізника та курсу валют, тому кожен раз слід перевіряти актуальність вартості через систему! Дивіться вартість квитків на автобуси в спеціальному розділі на сайті Free Travel.

Недорогий проїзд - кращий інструмент для бюджетної самостійної подорожі. Якщо ви вже знайшли спосіб економити на проїзді, значить ви знаєте як подорожувати самостійно більш бюджетно.

Автобуси до Польщі

Автобуси в Польщу відправляються не тільки з Києва, а й з багатьох інших міст України. Перевірити наявність прямого рейсу можна на сайті і не одне опис не зможе відкрити всього існуючого різноманіття маршрутів. Купити квиток на автобус до Польщі можна тут же.

Через Польщу проходить дві головні транспортні лінії: одна має на увазі автобус до Кракова, вірніше, через нього і на Прагу (Жешув-Краків-Катовіце-Вроцлав), а друга через Варшаву до Берліна (Люблін-Варшава-Познань). Деякі автобуси їдуть трохи навскіс, але основні автобуси дотримуватися цих двох ліній. Всі інші маршрути - або відгалуження від основних шляхів, або внутрішні напрямки.

Найпопулярніші автобуси до Польщі це:

Тривалість поїздки і яку можна перевірити на сайті через пошук. Там же слід перевіряти і вартість, оскільки ціни змінює перевізник. Також ціна квитків на автобуси безпосередньо залежить від курсу гривні до євро. Перевіряти тут: вартість квитків на автобуси.

Polskibus - автобусний перевізник в Польщі (і за її межі), який вважається лоукостом! Квитки на автобуси мають непостійну вартість і купити їх за фантастично низькою ціною можна, якщо замовляти заздалегідь і онлайн. На популярних маршрутах можна купити квиток за все за один злотий! Шукайте найвигідніші пропозиції за 2 з половиною місяці до поїздки. Приємно, що квиток можна замовити не тільки з Варшави, Кравкова і Вроцлава, а й таких міст як Жешув, Катовіце, Люблін, Гданськ та інші. Міжнародні рейси також є в Берлін, Відень, Братиславу, Будапешт, Вільнюс, Ригу, Таллінн і звичайно ж Прагу! На сайті з'явилася англомовна версія!

Авіаквитки в Польщу

Авіаквитки в Польщу є на звичайні авіакомпанії і лоукост. Власне на сьогодні варіантів всього кілька:

  • прямий переліт з авіакомпанією LOT Київ-Варшава (де ніжно зробити пересадку в будь-якому іншому напрямку).
  • авіаквиток лоукост wizzair з Киева та Львова. Рейси з Киэва: Гданьск, Катовице, Варшава Шопен, Вроцлав, Люблин, Познань.

Перевірити вартість авіаквитків доступно на сайті. Ми підібрали найактуальнішу систему для пошуку авиаквитків до Польші. Але як саме планувати подорож Європою - вирішівати вам.

Лоукости Польші - ще одна присина для організації мандрів черех неї. Ціна на квитки на літаки не можуть не радувати, адже це в середьному 20 евро. Спільний кордон з Україною відкриває необмежені модливості для організації доподожей, оскільки до Польші літає переважна більшість лоукостів Європи. Крім того зараз діє безвізовий режим з ЄС, а до цього візові центри діяли практично по всіх регіонах України.

Переліт до Катовіце

Як правило переліт в Катовіце дешевше, але далеко не завжди. Бронь авіаквитка в Польщу можна зробити тільки якщо летите в Варшаву. Авіаквиток Київ-Катовіце потрібно відразу викуповувати за повною вартістю. Вигода в тому, що вартість авіаквитка може бути невисока. Кожен сам вибирає, що для нього важливіше - прийнятний аеропорт, ціна, зручність, оплачений багаж та інше.

Катовіце, в аеропорт якого літає прямий рейс лоукост wizzair. Катовіце знаходиться між гарним історичним Краковом і польською студентською столицею - Вроцлавом, а також з Катовіце можна доїхати як до Варшави, так і в Закопане - найвідоміший польський гірськолижний курорт!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!