Автобус Львів - Варшава

Автобус Львів - Варшава - один з найпопулярніших способів дістатися до Польщі. І один з найдешевших, крім автостопу. Ціна квитка Львів - Варшава - від 400 грн. в залежності від рейсу. Тарифи білетів на автобуси до Варшави часто змінюють перевізники.

Щоденний рейс є о 18-00 і поїздка закінчується в аеропорту Варшави, звідки в центр міста їде міський автобус.

Квитки практично на всі рейси можете знайти через систему онлайн. Звичайно, ніколи не можна виключати часне візництво бла-бла кар або автостоп, але такий вид подорожей не всіх влаштовує, особливо, коли є чітка мета і план поїздки. Так що фактично автобусів до Польщі набагато більше, оскільки через кордон їздять і нелегальні перевізники. Якщо ви хочете бути впевнені у своїй безпеці - користуйтеся послугами транспортних компаній з ліцензією і купуйте квитки онлайн, а не платите на руки водієві, оскільки часто такі платежі йдуть повз каси навіть на міжнародних рейсах. Краще убезпечити себе заздалегідь і замовляти квитки офіційно у перевізника, тим більше, що різниця в ціні мінімальна.

Автобуси зі Львова до Варшави відправляються з:

 1. Ж/Д вокзал, парковка, ул.Дворцова 1;
 2. Автовокзал, вул. Стрийська 109;
 3. заправка "WOG" (Галицький пер.), вул.Богдана Хмельницького, 291;
 4. Чернівецька 21.

Більшість рейсів з України перебувають на автовокзал Варшава "Заходная", але є рейси і до аеропорту. Дані про рейсі, як і вартість квитків, потрібно дивитися на конкретну дату або вибирати деякий період, на який можна знайти квитки. Найдешевший рейс до Варшави - від 351 грн.

Скільки коштує квиток на автобус до Варшави зі Львова - дізнайтеся в системі на сайті. Купити квиток ви можете також тут.

Приємно, що на сайті також можна забронювати квитки до Варшави і це безкоштовно. Залежно від рейсу термін броні - день чи два. За цей час потрібно вирішити - викуповувати квитки чи ні.

Маршрут автобуса Львів - Варшава залежить від перевізника.

 1. Найдешевший рейс: Львів - Варшава - Варшава аеропорт.
 2. Ще один недорогий варіант: Коломия - Івано-Франківськ - Рогатин - Львів - Люблін - Варшава, Автовокзал "Zachodnia" - Варшава аеропорт Chopina - Познань.
 3. Також варіант: Долина - Калуш - Івано-Франківськ - Рогатин - Львів - Люблін - Варшава. Але все залежить від перевізника - дивіться під кнопкою "розклад".

Квитки на автобус Львів - Варшава

Квитки на автобус Львів - Варшава - можна замовити, а також не варто забувати приємну можливість забронювати квитки до Варшави зі Львова безкоштовно, хоча і короткочасно. Зате це дуже зручно. Після резервації місця в салоні автобуса, можна трохи почекати з оплатною документів, що дають право на проїзд і гарненько подумати.

Квитки вже давно стали електронними навіть на автобуси. Тобто роздрукувати їх можна на будь-якому принтері, але лише вказаний при покупці пасажир може ним скористатися. Роздрукований квиток без паспорта не дає права користуватися послугами міжнародного перевезення. Та й на автобус по Україні без паспорта сісти не вийти.

Електронний квитки опробували на куди більш дорогих авіаквитках, так що боятися купувати квитки онлайн не варто. Навіть якщо ви свій квиток роздрукуєте і будете роздавати перехожим на вулиці, вони все одно не зможуть ним скористатися як і повернути за квиток гроші, оскільки проїзний документ іменний і без посвідчення особи нічого не вартий.

Сайт - найкраще місце для вибору і покупки. Один раз спробувавши, ви зрозумієте, що їздити на автовокзал, витрачати час, гроші, а часто і нерви немає ніякої необхідності, адже купити квиток можна вдома або на роботі за пару хвилин.

Ціна поїзда Львів - Варшава

Вартість проїзду зі Львова до Варшави залежить від конкретного рейсу і перевізника. Мінімальна ціна квитка на автобус Львів-Варшава - 351 грн, тобто близько 11 євро в залежності від курсу. Найдешевший рейс автобуса зі Львова до Варшави курсує щодня - відправляється о 18:00 і прибуває до Варшави в 2 ночі, а в аеропорт Шопена в 2:45. В дорозі - 8 годин.

Але це не єдиний автобус, хоча вартість цього варіанту - найнижча із запропонованих на сайті на момент перевірки. Обов'язково перевіряйте самі в системі - це важливо, якщо хочете отримати квиток з мінімальною ціною.

За 367 грн. можна сісти на нічний автобус Долина-Лодзь, який доставить до Варшави о шостій ранку, а відправляється зі Львова в без п'ятнадцяти одинадцять. Є квитки і з більш високою вартістю.

Скільки їхати зі Львова до Варшави автобусом

Якщо вас цікавить, скільки їхати зі Львова до Варшави автобусом, то все також залежить від рейсу. Ось наведені деякі варіанти:

 • Найдешевший рейс за 351 грн доставить на місце за 8:15.
 • Варіант за 367 (Коломия - Познань) - 9:10 і робить зупинку в Любліні.
 • Автобус Чернівці - Щецин, квиток на який коштує 500 грн. обіцяє доставити за сім годин.
 • Доїде на місце призначення за 7:25 і 367 грн. автобус загальною протяжністю Долина-Лодзь.
 • Є варіанти - рівно за 9 годин і 420 грн.

Для того, щоб дізнатися, скільки перебуватиме в дорозі конкретний автобус - наведіть курсор на чорне зображення автобуса праворуч від ціни. У випадаючому вікні зазначено час у дорозі, умови провезення багажу і повернення квитків.

Рейс Львів - Варшава

Рейс Львів - Варшава є як прямий і окремий, так і він може бути частиною великого маршруту. Це дуже популярний напрям, тому варіантів дуже багато. Відрізок Львів-Варшава входить в такі рейси:

 • Львів - Варшава;
 • Львів - Варшава аеропорт;
 • Чернівці - Щецин;
 • Коломия - Познань;
 • Долина - Варшава;
 • Долина - Лодзь;
 • Борщів - Варшава;
 • Івано-Франківськ - Щецин;
 • Київ - Люблін - Варшава;
 • Чернівці - Гданськ;
 • Трускавець - Варшава;
 • Трускавець - Гданськ;
 • Дрогобич - Варшава;
 • Умань - Гданськ.

Список рейсів не вичерпний.

Як доїхати зі Львова до Варшави

Доїхати до Варшави можна як на автобусі, так і на поїзді. А ось з літаком проблеми - доведеться зробити дві пересадки, тому краще вибирати наземний транспорт!

У Варшаву теоретично є і приватні маршрутки, але все ж основну масу перевезень здійснюють автобуси. Якщо ви купуєте квиток на маршрутку, будьте готові до тому, що діяльність перевізника не ліцензована. Це фактично приватне перевезення, хоча потрібно дивитися в документи, звичайно.

Автобуси до Варшави і Польщу

Автобус до Варшави може бути не тільки зі Львова, але є автобуси до Польщі, наприклад, зі столиці. Дуже популярний рейс Київ - Варшава, є навіть через Львів, але набагато дешевше безпосередньо. Або варіант - прямий рейс Тернопіль - Варшава. Через Львів або безпосередньо можна доїхати і з інших міст, більш віддалених. На сайті, як з пересадкою, так і без можна знайти квиток на автобус Чернівці - Варшава. Але на Варшаві світ клином не зійшовся. Є також рейси в інші міста Польщі. На сайті можна замовити квитки на автобуси до Вроцлава і автобуси до Кракова. Найдешевші автобуси всередині Польщі транспортна компанія - лоукост Польскібас.

Також із Західної України багато різних рейсів, традиційний зі Львова, але при пошуку рейсів можете виявити різні напрямки, наприклад, автобус Івано-Франківськ - Варшава або Луцьк - Варшава а також Трускавець - Варшава.

Автобуси до Варшави і Польщі займають важливе значення в сухопутного зв'язку України і Європи.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!