Автобус до Кракова

Автобуси до Кракова - одне з найпопулярніших міжнародних напрямків. Не в останню чергу тому, що Краків знаходитися недалеко від кордону і його зі Львовом пов'язує сучасна міжнародна траса. Вона робить шлях швидким і комфортним та скасовує необхідність прямого авіаперельоту з Києва або Львова.

Автобуси до Кракова з України

Найпопулярніші рейси до Кракова з України:

  • автобус Київ - Краків.
  • автобус Львів - Краків.

Також цікаві автобуси до Кракова з українських міст: Любомль, Харків, Одеса, Чернівці, Полтава, Кривий Ріг, Вінниця, Житомир, Херсон, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Трускавець, Коломия, Кам'янець-Подільський, Калуш, Дрогобич, Стрий.

Замовити такі квитки ви можете на сайті на прямі рейси або знайти варіанти з пересадками (в тому ж Львові).

Власне, найдешевший спосіб дістатися до Кракова (крім автостопу) - міжнародний автобус зі Львова. Погодьтеся, що за кілька-годинну поїздку 12 євро - зовсім недорого. Можна навіть сказати, що це бюджетний варіант подорожі.

Автобуси з Кракова, як і в цілому з Польщі, користуються особливою популярністю, оскільки неймовірно затребуваний вид пасажирського транспорту, в тому числі і міжнародного, серед поляків.

Квитки на автобуси до Кракова можна замовити на сайті без зволікання. А також дізнатися: графік руху, автовокзал відправлення і прибуття, вартість проїзду та час, який пасажири проведуть в дорозі до Кракова. Велике значення має не тільки перевізник, а й конкретний рейс, адже кількість зупинок дуже впливає не тільки на час в дорозі, але часто на вартість квитків. Не останнє значення має і маршрут.

Замовляйте квитки до Кракова на сайті, в тому числі: Кривий Ріг-Краков, Хмельницький - Краків, Луцьк - Краків, Вінниця - Краків, Харків - Краків, Любоміль-Краков, Тернопіль - Краків, Івано-Франківськ - Краків, Чернівці-Краків, Коломия-Краків, Дрогобич-Краків, Калуш-Краків, Камянець-Подільский-Краків, Херсон-Краків, Одесса-Краків, Полтака-Краків, Стрий-Краків, Трускавець-Краків, Житомир-Краків, Ковель-Краків, та інші.

Автобуси Київ - Краків

Краків нарівні з Варшавою може вважатися транспортним вузлом. Автобуси Київ - Краків тут грають не останню роль. Рейси до Кракова досить дешеві, навіть якщо ми говоримо про автобус Київ-Краків, який не можна назвати найкоротшим рейсом.

Це невисока вартість зі столиці України. І її можна значно знизити, якщо зробити пересадку, скажімо, у Львові.

Усередині по Польщі пасажири можуть продовжити подорож. Частина квитків можна купити у нас на сайті, а також шукати альтернативи у вигляді автобусного лоукосту Польскібас.

Автобуси Львів - Краків

Доїхати зі Львова до Кракова автобусом можна швидко і недорого, цьому сприяє та обставина, що міста Краків і Львів знаходяться недалеко один від одного і автобус - оптимальне транспортне рішення в даному випадку.

Ціна квитка на автобус Львів - Краків - від 400 грн.

Замовити квиток Львів - Краків можна на сайті.

Автобуси до Кракова з інших міст Польщі

З інших міст Польщі можна доїхати до Кракова і часто це дуже недорого. Автобуси є досить різноманітні і їх часто можна замінити потягами - головне перевірити, що більш вигідно. На сайті можна купити квитки на різні рейси до Кракова:

Знайти відповідні рейси автобусів можна онлайн.

Автобуси до Кракова з Чехії

З сусідньої Чехії доїхати до Кракова також не представляє ніяких затримок! На сайті можна замовити квитки на автобуси Краків - Прага, або дуже дешевий рейс Краків - Острава і інші!

Дешеві квитки з Кракова хоч на автобуси, хоч на літаки слід шукати окремо. І не тільки лоукостах (бюджетні авіакомпанії) справа. Хоч вони і знизили вартість білетів і сьогодні кожен раз варто порівняти, що дешевше - квиток на літак або на автобус, все одно дешеві пропозиції і в тому, і в тому випадку потрібно окремо шукати!

Краків є таким же жвавим транспортним вузлом, як і столиця Польщі, хоча тут варто окремо сказати, що квитки на автобуси до Варшави користуються великим попитом не в останню чергу через те, що столиця велика і можливостей для транспортного сполучення у Варшави більше.

Авіаквиток до Кракова

Альтернативою поїздки на автобусі може стати авіаквиток до Кракова. Вигода Кракова як транспортного вузла також досить висока, оскільки в місті - другий в країні за величиною і завантаженості міжнародний аеропорт! Важливо відзначити велику кількість лоукостів  з Польщі, які використовують Краків як повітряний хаб. Хоча прямих рейсів в Україну немає. Проте в Києва, Львова і Харкова є прямі рейси бюджетного авіаперевізника wizzair у польське місто Катовіце, звідки можна легко дістатися до Кракова автобусом чи потягом.

Щоб з Києва замовити авіаквиток до Кракова потрібно зробити пересадку. Хоча тут варто зауважити дивина у вигляді відсутності прямого рейсу до Кракова, незважаючи на його популярність. Квитки на автобуси до Польщі все ж більш затребувані завдяки прямому сполученню.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!