Автобус Полтава - Краків

Краків - одне з найкрасивіших міст Польщі і автобус Полтава - Краків для багатьох - справжня знахідка. Просто поїздка до Кракова на кілька днів не залишить байдужим нікого. Також є чудова можливість відвідати соляну печеру Величка, а недалеко в горах сховався знаменитий курорт Закопане.

Найстрашніша пам'ятка - церква з людських кісток. Крім того з польської історичної столиці можна купити квиток на автобус до Праги дуже просто і зробити подорож до Кракова незабутньою подією. Подорож до Польщі неможливо уявити без Кракова!

З Полтави до Кракова є прямий рейс у четвер та неділю. Ціна квитка - 850 грн. Точніше дізнавайтеся в системі - вартість дуже залежить від курсу євро.

Автобус Полтава - Краків є частиною більш довгого рейсу. Рейс називається Харків - Прага. Його маршрут повністю виглядає наступним чином: Харків - Полтава - Лубни - Пирятин - Київ аеропорт Бориспіль - Київ, Автовокзал "Центральний" - Київ, Автостанція "Київ", вул. С.Петлюри 32, (Ж/Д Вокзал) - Житомир - Рівне - Львів - Жешув - Краків - Катовіце - Острава (Чехія) - Оломоуц - Брно - Прага. Час в дорозі з Полтави до Кракова - 22 години. Саме стільки пасажири рейсу знаходяться в дорозі. Відправлення з Полтави вночі - 1:30, а прибуття до Кракова за півгодини до півночі, тобто 23:30.

А ось продаж автобусних квитків на міжнародні рейси з Полтави дуже зручно зробити онлайн, оскільки для покупки не потрібно їхати в касу. Тобто не потрібно враховувати в бюджет подорожі окремі гроші на придбання квитків - все можна зробити через Інтернет з будь-якого девайса, хоча найзручніше з комп'ютера або ноутбука. Втім, використовуючи мобільний телефон або планшет також можна купити квитки на сайті. Просто для вибору рейсу потрібно використовувати зображення глобуса. А все інше - стандартно. Обираєте рейс, вносите дані про пасажира, проводите оплату банківською карткою віза або Мастеркард.

Додатковий плюс в тому, що є можливість забронювати квитки на автобуси до Польщі, зокрема на автобус до Кракова, де зручно робити пересадку. Зі столиці, а тим більше зі Львова рейсів в Польщу набагато більше!

Варіанти з пересадкою наступні:

  1. автобус Полтава - Варшава, де можна зробити пересадку на місцевий автобус до Кракова. Такі послуги надає перевізник лоукост Польскібас;
  2. поїзд або автобус Полтава-Київ + автобус Київ-Краків або автобус Київ-Варшава;
  3. проїзд з Полтави до Львова + автобус Львів-Краків.

Вартість поїздки буде залежати від того, рейси яких перевізників ви обираєте. Важливий момент: враховуйте не лише час поїздки, а й розташування автовокзалів, а також можливі затримки всього автобуса на КПП Україна-Польща! Якщо ви плануєте сісти на один з лоукостів Польщі і у вас вже є авіаквиток з Кракова, то краще залиште істотний інтервал часу між автобусом та перельотом. Найкраще, якщо згідно з графіком прибуття автобуса в Краків або в Варшаву заплановано на ранок, а виліт - пізно ввечері. До того ж у вас буде час погуляти Краковом (а це дуже гарне місто) і ви точно не запізнетесь!

Максимально здешевити витрати на проїзд допоможуть пересадки! Чи використовуєте поїзд або автобуси по Україні до кордону, а потім наприклад зі Львова зробіть пересадку на міжнародний автобус до Перемишля або Жешува, який коштує близько 200 грн, далі їдете на місцевому польському транспорті або взагалі автостопом!

Пам'ятайте, що на сайті можна забронювати квиток на будь-який автобус. Так, бронь тримається недовго, але за цей час можна прийняти рішення щодо поїздки і оплатити будь-яким з доступних і зручних способів. Бронювати квитки на автобуси Полтава - Краків на нашому сайті можна абсолютно безкоштовно.

У своєму регіоні автобуси в Полтаву відіграють важливу роль у загальнонаціональному та регіональному транспортом у повідомленні, так що можна сказати, що Полтава - одне з найцікавіших міст для пересадки між різними видами транспорту з широким колом можливостей.

Рейси з України: Харків-Краків, Вінниця-Краків, Житомир-Краків, Чернівці-Краків, Херсон-Краків та інші.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!