Автобус Житомир - Краків

Житомир знаходиться по дорозі з Києва до Львова, так що майже на всі рейси в Європу, які охоплюють ці два міста можна придбати квитки на автобуси з Житомира, у тому числі і в Краків. Ціна квитка на автобус Житомир - Краків - від 864 грн. на рейс Херсон-Прага. Також є квитки дешевше - це вже інший рейс - Київ-Прага (по вівторках, п'ятницях та суботах відправлення), але різниця в ціні за європейськими мірками не суттєва.

Маршрут: Київ - Житомир (10:30, Автовокзал, вул. Київська 93) - Рівне - Львів - Ярослав - Жешув - Краків (00:30, Автовокзал, вул. Bosacka 18) - Фрідек-Містек - Брно - Прага.

Але насправді автобусів ДУЖЕ багато та є з чого вибрати. Ціни різні і час відправлення і прибуття теж різний. Більше варіантів, напевно, тільки зі Львова. До речі, що до Києва, що до Львова з Житомира також можна придбати квиток. Вашій увазі пропонується автобус Київ-Житомир і автобус Львів-Житомир. Якщо в Київ для поїздки в Польщу немає сенсу їхати, то пошукайте:

Як бачите, на сайті при бажанні ви можете забронювати квитки на автобуси до Польщі, в тому числі автобус до Кракова, й Чехію.

Квиток на автобус до Кракова з Житомира можна також придбати. Зазвичай це прямі рейси з Києва. Також є варіанти з пересадками з багатьох містах України для тих, кого це цікавить. Припустимо, ви хочете зробити зупинку у Львові. Немає проблем! Купуєте квиток Житомир-Львів, а потім сідаєте на автобус Львів-Краків або обираєте інші можливості. Але також не варто забувати, що рейси з України до Польщі аж ніяк не експрес автобуси і роблять зупинки у багатьох населених пунктах, наприклад у Рівному або Дубно, куди також є автобуси не лише з Житомира, але й з Києва та Львова.

Сьогодні електронний квиток на автобус в Польщу та інші країни - світова практика для багатьох галузей, в тому числі і для перельотів (квиток набагато дорожче, ніж квиток на автобус, навіть на міжнародний рейс). По суті квиток - це запис у базі даних перевізника, тому форму пасажира навіть якщо Ви хочете просто забронювати квиток потрібно заповнювати дуже уважно. Пам'ятайте, що це міжнародний автобус, тому заповнюйте форму пасажира в точності, як зазначено в закордонному паспорті. Онлайн легко придбати квитки в Варшаву, Краків та інші міста.

Рейси з України: Харків-Краків, Вінниця-Краків, Чернівці-Краків, Херсон-Краків, Полтава-Краків та інші.

Квитки на автобуси Житомир - Краків. Купуйте білети в Краків з Житомира за вигідними цінами на сайті. Ціна квитка на автобус Житомир - Краків - 864 грн.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!