Автобус Херсон - Краків

Херсон - південне місто, але це не відрізає його в транспортному відношенні навіть від ЄС. Прямий автобус до Кракова - не зайве тому підтвердження, тим паче, що Краків, як для Польщі, так і для Європи в цілому вважається жвавим і дуже важливим транспортним вузлом і дає шикарні можливості для пересадки! А в Херсоні ... море і це теж факт. Крім того, Херсон - портове місто.

Ціна квитка на автобус Херсон - Краків - від 930 грн. (Це рейс Херсон - Прага) - найдешевший варіант прямого сполучення Херсона з Польщею.

  • Також є рейс Херсон - Познань вартістю 1050 грн. Маршрут: Херсон - Миколаїв - Умань - Вінниця, Автовокзал, вул.Київська - Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Львів - Жешув - Тарнув - Краків (2:10) - Краків аеропорт - Катовіце - Ополє - Вроцлав - Лешно - Познань.
  • Трохи вища вартість квитка на автобус Херсон-Краків - 1155 грн. на рейс "Cherson-Nikolaev-Krakow-Praha". Маршрут: Херсон (3:30, Автовокзал) - Миколаїв - Одеса привокзальна - Одеса, Центральний Автовокзал, ул.Колонтаевская 58 - Умань - Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Львів - Ярослав - Жешув - Краків (6:30, Автовокзал, вул. Bosacka 18) - Катовіце - Острава - Брно - Прага.
  • Найменш дешевий рейс з Херсона до Кракова - автобус з кінцевою зупинкою у Вроцлаві. Ціну дивіться в системі. Втім, будь-яка вартість вимагає перевірки на конкретну дату.

Ми вже розглядали цікавилися можливістю доїхати на прямому автобусі з Херсона до Варшави, але не варто забувати і про інші рейси до Польщі і Кракова - не останній доступний у продажу варіант подорожі Україна - Польща.

Доступний за ціною квиток на автобус до Кракова можна купити напряму. Тобто рейс прямий з Херсона до Кракова. А також можна знайти варіанти з пересадками і продовжити шлях з багатьох міст України. Хороший варіант - Вінниця, куди можна доїхати з Херсона зручним способом, а потім сісти на автобус Вінниця-Краків. Але також не варто забувати, що рейси з України до Польщі - аж ніяк не експрес автобуси і роблять зупинки в багатьох населених пунктах.

Документ, що дозволяє поїздку, а саме - електронний квиток на автобус - давня світова практика. По суті квиток - це запис в базі даних перевізника, тому форму про пасажира, навіть якщо Ви хочете просто забронювати квиток, потрібно заповнювати дуже уважно.

Прямий автобус - не панацея. Завжди можна запланувати вигідну пересадку, тим паче, що квитки на автобуси Львів-Краків та автобуси Київ-Краків, як і інші автобуси в Польщу бувають зовсім недорогі. Тобто перш ніж шукати прямий автобус до Кракова поцікавтеся, наскільки дешевше дістатися з пересадкою.

Рейси з України: Харків-Краків, Вінниця-Краків, Житомир-Краків, Чернівці-Краків, Полтава-Краків та інші.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!