Автобус Київ - Краків

Краків – цікаве для відвідин місто в Польщі і приємно, що з багатьох українських міст до Кракова є прямий автобус. І Київ - не виняток.

Найдешевший квиток на автобус з Києва до Кракова можна купити в четвер на рейс Київ - Прага - від 535 грн.

Організувати самостійну подорож до Кракова можна самостійно, як і оформити шенгенську візу. Вам слід:

  • заздалегідь купити квиток на автобус (або літак);
  • забронювати готель в Кракові, наприклад, на сайті Booking.com;
  • оформити візу через офіційний візовий центр Польщі або поїхати по біометричному паспорті.

На сайті є дуже докладна інструкція для самостійних мандрівників-новачків. Краків - відмінний старт для подорожей по Європі!

Квитки на автобуси до Кракова і ціна

Про визначні пам'ятки Кракова можна почитати на сайті і вирішити, чи варто їхати. А їхати однозначно до Кракова коштує, тим більше, що можна значно заощадити, купуючи квиток на автобус, які є у продажу на сайті!

Ціна квитка на автобус безпосередньо до Кракова з Києва - від 598 грн. Рейс Київ - Познань відправляється щосереди, суботу та неділю. Маршрут наступний: Київ (11:00, Автостанція "Київ", вул. С. Петлюри 32, (Ж / Д Вокзал) - Житомир - Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Львів, Ж/Д вокзал - Краків (6:20, Автовокзал , вул. Bosacka 18) - Катовіце - Ченстохова - Лодзь - Познань.

Майже така ж вартість квитка на відрізок шляху Київ-Краків, а саме - 600 грн. Відправлення по понеділках, середах, п'ятницях і суботах. Маршрут автобуса наступний: Київ (21:15, Автовокзал "Дачна", пр. Перемоги 142) - Житомир - Рівне - Львів - Ярослав - Жешув - Краків (14:00) - Катовіце - Глівіце - Ополе - Вроцлав.

Ще недорогі квитки можна замовити на рейс Київ - Катовіце - Вроцлав - від 630 грн. Автобус їздить щодня. Маршрут: Київ, (13.00, Автовокзал "Центральний", проспект Науки 1 / Московська площа 3 - Київ (14:00, Автовокзал "Дачна", пр. Перемоги 142) - Житомир, Автовокзал, вул. Київська 93 - Рівне, Aвтовокзал, вул. Київська, 40 - Львів, Ж / Д вокзал - Пшемисль - Ярослав - Пшеворськ - Ланьцут - Жешув - Дембіца - Тарнув - Краків (7:00, Автовокзал, вул. Bosacka 18, пл.10) - Катовіце - Глівіце - Ополе - Вроцлав.

Таку ж ціну, в 630 грн. на відрізок шляху з Києва до Кракова має рейс Київ - Прага, що курсує по вівторках, четвергах і суботах. Маршрут виглядає так: Київ (12:50, Автовокзал "Центральний", проспект Науки 1/Московська площа 3) - Київ (13:30, Автостанція "Київ", вул.С.Петлюри 32, (Ж/Д Вокзал) - Житомир - Рівне - Львів - Краків (Автовокзал, вул. Bosacka 18) - Краків (6:20, аеропорт) - Катовіце - Вроцлав - Градец Кралове - Прага (Автовокзал "Флоренц").

Автовокзали, з яких відправляються автобуси до Кракова

Як помітно по рейсах з Києва до Кракова можна доїхати з будь-якого з головних міжнародних автовокзалів, які обслуговують Західний напрямок, а саме з:

  • Центрального автовокзалу,
  • автостанції "Київ", біля ж/д (в ямі),
  • а також автостанції "Дачна", що біля риси міста по Брест-Литовському шосе або як його зараз називають М-06.

Автобуси до Польщі

Автобуси до Польщі дуже популярні з України не в останню чергу завдяки тому, що в самій Польщі дуже затребувані саме автобуси. Найпопулярніший рейс це автобус до Варшави. Причому ціни на нього дуже низькі! Особливо якщо говорити про рейс між столицями: Київ-Варшава, де ціна, незважаючи на відстань, починається від 15 євро! Історично і географічно склалося, що і рейс Львів-Варшава дуже затребуваний і вартість його також невисока, а з пересадками і лоукостами можна взагалі дістатися дуже дешево!

Квиток на автобус Київ - Краків зручніше купувати на сайті, втім як і на інші рейси, наприклад, на автобус Львів - Краків. Особливо це актуально для тих, хто хоче отримати шенгенську візу і дістатися до Польщі - зручно, використовувати прямий рейс, а не "мудрі" з пересадками.

У Києві часто роблять пересадки. Наприклад, щоб доїхати на автобусі з Харкова до Польщі можна зробити пересадку в столиці. Тим більше, що так буде дешевше, ніж безпосередньо замовляти квиток на автобус Харків - Краків, а також варто назвати рейси, наприклад, автобус Полтава - Краків і автобус Кривий Ріг - Краків. Звичайно, є і прямі рейси з цих міст, але вони всі проходять через Київ. Цікавий варіант з пересадкою в Києві для багатьох міст Північної, Центральної та Південної України. Спочатку купуєте квиток на автобус до Києва, а потім далі по маршруту. Так можна побудувати маршрут автобуса Одеса - Краків, наприклад.

Хоча ... Можна доїхати до Львова на поїзді або купити квиток на автобус Київ-Львів, а далі сісти на автобус Львів - Краків. Також можна доїхати до прикордонного польського міста, такого як Пшемисль, Ярослав або Жешув, а звідти дістатися на місце вже польським транспортом. Але в кожному окремому випадку потрібно уважно стикувати автобуси між собою і пам'ятати про можливі затримки на КПП Україна - Польща. А тут вже як пощастить!

Добре, що в Польщі лоукост дуже популярні! Цікава альтернатива - авіапереліт з лоукостом з України. Наприклад, з Києва є рейс лоукост в Катовіце, який знаходитися недалеко від Кракова. Автобус з аеропорту Катовіце до Кракова на нашому сайті можна купити за 13 євро безпосередньо за двогодинну поїздку. З міста Катовіце до Кракова квиток на нашому сайті варто 7,68 євро. Тривалість переїзду теж близько двох годин. Якщо Вас цей варіант не задовольняє, завжди можна відвідати сайт польського автобусного лоукоста Польскібас і знайти більш дешевий варіант.

Авіаквитки до Кракова

Альтернатив автобусу не так вже й багато. Прямого авіаперельоту Київ - Краків немає, але можна зробити пересадку. Тобто пасажир купує комбінацію:

  • авіаквиток до Варшави/Катовіце,
  • звідти вже летить до Кракова.

Якщо вас цікавить авіаквиток до Кракова - відвідайте відповідний розділ на сайті! На жаль, це не найвигідніший варіант.

Продаж квитків на автобуси в Краків з Києва онлайн

На сайті можна зарезервувати квиток тимчасово і оплатити пізніше. Купівля в Інтернет дуже зручна і відповідає всім сучасним вимогам. Найкращий варіант оплати, якщо продаж відбувається онлайн - банківськими картами Visa або Master Card, але для зручності доступні і інші. Стежте за часом зарахування та оновлення системи. У будь-якому випадку спочатку ви можете забронювати відповідний квиток на автобус.

Купити квиток досить просто - ви можете вибрати в системі рейс, потім заповнити інфо-форму про пасажира - квиток автоматично зарезервує, а потім оплатити пластиковою карткою. Продаж здійснюється повністю онлайн. В результаті на вашу електронну адресу надійде лист з квитком. Квиток потрібно роздрукувати на стандартному А4. Оскільки квиток іменний, а посадка здійснюється тільки при поданні закордонного паспорта, тільки та особа, яка було зазначено під час купівлі як пасажир, може скористатися квитком, що виключає можливість шахрайства. Навіть якщо ви повинні надрукувати багато квитків і будете роздавати з на вулиці перехожим, здійснити цю поїздку зможе тільки одна людина - ви. Обов'язково заповнюйте форму бронювання про пасажира ЛАТИНИЦЕЮ, як в закордонному паспорті. Це міжнародний рейс, пам'ятайте про це.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!