Автобус Харків - Краків

Харків - великий транспортний вузол на Сході України і не дивно, що навіть до Кракова є прямий рейс. Ціна квитка на автобус Харків-Краків - 1110 грн. Це прямий автобус в Польщу, без пересадок. З пересадками можна доїхати дешевше, до того ж, значно дешевше! Їхати всього добу з Харкова до Кракова.

Краків:

  • історичне,
  • оригінальне,
  • душевне місто.

Ідеальне, щоб провести там кілька незабутніх днів або почати захоплюючу подорож по Європі, чому сприяє другий в країні міжнародний аеропорт!

Маршрут автобуса: Запоріжжя - Дніпропетровськ - Красноград - Харків (23:00, Автовокзал, пр.Гагаріна 22) - Полтава - Лубни - Пирятин - Київ аеропорт Бориспіль - Київ, Автовокзал "Центральний" - Київ, Автостанція "Київ" - Житомир - Рівне - Львів - Жешув - Краків (23:40 Автовокзал, вул. Bosacka 18) - Катовіце - Острава - Оломоуц - Брно - Прага, Автовокзал "Флоренц". Як ви можете бачити, можна не тільки замовити квиток на автобус до Кракова, а й на автобус до Праги, а також інші міста Польщі та Чехії.

Як ви бачите повний маршрут охоплює три країни і безліч великих транспортних вузлів, в кожному з яких можлива пересадка або планування абсолютно іншого маршруту. Плюс в зручності, а мінус, як ми бачимо, в ціні. 30 євро - не великі гроші для Європи, але якщо ви націлені на максимальну економію, то логічно зробити пересадку в Києві. Наприклад, купуєте квиток на автобус Харків - Київ, або на поїзд по тому ж маршруту, а там вже можна сісти на автобус Київ-Краків.

Теж саме, якщо ви на шляху з Харкова до Кракова зробите пересадку у Львові, звідки можна купити квиток на автобус Львів - Краків. Забронювати можна проїзд на будь-який рейс, але враховуйте можливість затримки на кордоні.

Тим паче, що в обох містах є міжнародні аеропорти - як в Кракові, так і в Харкові, але прямий авіаквиток до Кракова купити також не можна - просто немає відповідного рейсу, а наземне сполучення рятує. І не забувайте, що з Києва літає літак в Катовіце, а вони з Краковом - сусідні міста, так що ви можете сісти на поїзд до Києва, звідти на літаку долетіти до Катовіце і використовувати місцевий транспорт, щоб дістатися до Кракова.

Рейси з України: Вінниця-Краків, Житомир-Краків, Чернівці-Краків, Херсон-Краків, Полтава-Краків та інші.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!