Автобус Вінниця - Краків

Вінниця цікаве місто само по собі, плюс ідеальна можливість для пересадки на рейс в той же Краків. Ціна квитка на автобус Вінниця-Краків - від 650 грн. Найдешевший квиток на рейс Вінниця-Прага, але також є багато інших доступних маршрутів в Польщу.

  • Автовокзал відправлення в цьому випадку "Західний" на Хмельницькому шосе. Також автобуси до Кракова їдуть з автовокзалу по вулиці Київська, 8 у Вінниці і від ТЦ "Метро" по Хмельницькому шосе, 1. Деталі дивіться для кожного конкретного рейсу.
  • Маршрут автобуса Вінниця-Краків (повний рейс Вінниця-Прага): Вінниця (9:00, Автовокзал, вул. Київська 8) - Вінниця, Автовокзал "Західний" - Хмельницький - Тернопіль - Львів - Жешув - Краків (23:30, Автовокзал, вул. Bosacka 18, пл. G9-12, gorna plyta) - Катовіце - Острава - Оломоуц - Брно - Прага. Як ви бачите в кінцевому рахунку автобус їде до Праги, де у нього кінцева зупинка, що цікаво для тих, кому потрібна пересадка у Кракові, щоб потім сісти на автобус до Чехії. Також слід зауважити, що рейс дає можливість замовити квитки на автобус Хмельницький-Краків, наприклад.
  • Цікавий маршрут через Вінницю та Краків - щоденний автобус Херсон-Познань і його вартість не набагато вище попереднього: Херсон - Миколаїв - Умань - Вінниця, Автовокзал, вул. Київська; - Вінниця (12:00, Автовокзал "Західний", вул. Хмельницьке шосе, 107) - Хмельницький - Тернопіль - Львів - Жешув - Тарнув - Краків (2:10, Автовокзал, вул. Bosacka 18) - аеропорт Краків - Катовіце - Ополе - Вроцлав - Лешно - Познань.
  • Рейс Київ-Познань також проходить через Вінницю та Краків й має середню вартість проїзду - близько 650 грн: Київ, Автостанція "Київ" - Житомир - Вінниця (15:45, Автовокзал, вул. Київська 8) - Хмельницький - Тернопіль - Львів, Ж/Д вокзал - Краків (6:20, Автовокзал, вул. Bosacka 18) - Катовіце - Ченстохова - Лодзь - Познань. Це один з найбільш зручних автобусів Вінниця-Краків по відправленню і прибуттю.

Квиток на автобус до Польщі, в тому числі і в історичний Краків можна замовити, тобто придбати безпосередньо, а також з пересадками, з багатьох міст України. Деякі з рейсів проходять через Вінницю і це не дивно, адже місто хоч і вважається нібито прикордонним, але через нього проходять багато маршрутів не тільки з сусідньої Молдови, але і з центру і півдня України на Захід, та країн ЄС.

Не варто забувати, що рейси з України до Польщі - це не експрес автобуси і роблять зупинки у багатьох населених пунктах, а значить - з них також можна замовити квиток у Краків чи інше польське місто.

Рейси з України: Харків-Краків, Житомир-Краків, Чернівці-Краків, Херсон-Краків, Полтава-Краків та інші.

Квиток Вінниця - Краків

Документ, що дозволяє легко замовити поїздку онлайн. Такі інформаційні технології сьогодні - для купівлі квитка на реальний рейс потрібно скористатися доступом в Інтернет. Електронний квиток на автобус – стара світова практика, причому не тільки в наземному транспорті, але в авіації.

По суті квиток - це запис у базі даних перевізника, тобто форма пасажира. Просто статус може бути різний. Якщо пасажир просто забронював квиток, то електронний статус замовлення буде «зарезервований», якщо пасажир вже оплатив квиток, то "сплачено". Навіть якщо Ви хочете просто забронювати квиток то вам потрібно заповнювати форму дуже уважно, латиницею й пишіть правдиву інформацію, щоб потім уникнути проблем.

На сайті при бажанні ви можете забронювати квитки на автобуси до Польщі, й автобус до Кракова, а також на прямі рейси, так і з пересадкою в Києві або Львові. Замовляйте будь-які квитки безкоштовно. Також є можливість замовити багато квитків на автобуси по Україні, той же рейс Вінниця-Київ доступний на сайті.

Як варіант можна зробити пересадку у Львові. Автобус Вінниця-Львів ходить регулярно, а пропозицій автобусів Львів-Краків безліч і ціни зовсім невисокі, так що є можливість заощадити пару євро.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!