Автобус Хмельницький - Краків

Хмельницький - місце зупинки багатьох міжнародних автобусів в Польщу ті інші країни. Ціна найдешевшого квитка на автобус Хмельницький-Краків - 504 грн на рейс Херсон-Прага. До речі, цей же автобус дає можливість замовити квиток Херсон-Краків і Вінниця-Краків.

Маршрути міжнародних автобусів до Кракова через Хмельницький (список не є вичерпним):

  • Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Львів - Жешув - Краків (23:30) - Катовіце - Острава - Оломоуц - Брно - Прага;
  • Херсон - Миколаїв - Умань - Вінниця, Автовокзал, вул.Київська - Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Львів - Жешув - Тарнув - Краків (2:10) - Краків аеропорт - Катовіце - Ополє - Вроцлав - Лешно - Познань.
  • Херсон - Миколаїв - Одеса - Умань - Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Львів - Ярослав - Жешув - Краків (6:30, Автовокзал, вул. Bosacka 18) - Катовіце - Острава - Брно - Прага.
  • Київ - Житомир - Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Львів, Ж/Д вокзал - Краків (6:20) - Катовіце - Ченстохова - Лодзь - Познань.

Можна купити квиток на автобус до Кракова напряму, а також з пересадками з багатьох міст України. Але також не варто забувати, що рейси з України до Польщі - аж ніяк не експрес автобуси і роблять зупинки в багатьох населених пунктах.

Документ, що посвідчує поїздку, а саме - електронний квиток на автобус - давня світова практика. По суті квиток - це запис в базі даних перевізника, тому форму про пасажира, навіть якщо Ви хочете просто забронювати квиток, потрібно заповнювати дуже уважно.

Прямий автобус - не завжди найкраще рішення, особливо якщо економія на першому місці. Завжди можна запланувати вигідну пересадку в тому ж Львові., Тим паче, що квитки на автобуси Львів-Краків, як і інші автобуси в Польщу, бувають зовсім недорогі. Тобто, перш ніж шукати прямий автобус до Кракова, поцікавтеся, наскільки дешевше дістатися з пересадкою у Львові, Ковелі, Луцьку та інших містах. Адже відомо, що внутрішній транспорт набагато дешевше міжнародного! На сайті можна замовити квитки на автобус Київ-Хмельницький та Львів-Хмельницький.

Рейси з України: Харків-Краків, Вінниця-Краків, Житомир-Краків, Чернівці-Краків, Херсон-Краків, Полтава-Краків та інші.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!