Автобус Чернівці - Краків

Чернівці знаходяться поряд із румунським кордоном, але не дивлячись на це, автобуси з Чернівців до Польщі, а також до Чехію, популярні. Частина маршрутів проходить через Краків. Автобус — досить популярний вид наземного пасажирського транспорту в цій частині країни, незважаючи на те, що сусідні Польща й Румунія активно розвивають бюджетне авіасполучення.

Ціна проїзду Чернівці - Краків автобусом — від 650 грн. Рейси є різні і багато з них — щоденні, так що без квитка залишитися важко.

  • Найдешевший квиток на автобус з Чернівців до Кракова можна купити на рейс Кам'янець-Подільський - Щецин. Маршрут виглядає так: Кам'янець-Подільський - Чернівці - Снятин - Коломия - Івано-Франківськ - Рогатин - Львів (21:00 автовокзал, вул. Стрийська, 109 і з/д вокзал, біля багажного відділення, вул. Дворцова, 1) - Жешув - Краків - Катовіце - Ополє - Вроцлав – Зелена - Гура - Щецін.
  • За 420 грн. можна доїхати автобусом до Кракова з Чернівців на рейсі Чернівці - Вроцлав. Повний маршрут виглядає так: Чернівці (16:00, автовокзал, вул. Головна, 216) - Коломия - Івано-Франківськ - Калуш - Львів - Перемишль - Жешув - Краків - Катовіце - Ополє - Вроцлав. Як ви бачите, є можливість доїхати до багатьох міст на півдні Польщі. Наприклад, прямий автобус до Вроцлава! Вартість проїзду до Вроцлава з Чернівців, до речі, від 577 грн., що недорого, враховуючи відстань і час у дорозі.
  • Один з найдешевших автобусів із Західної України до Кракова — це рейс Чернівці - Прага (Пльзень). Дні від'їзду з України: понеділок, середа, субота, неділя. Маршрут виглядає наступним чином: Чернівці - Снятин - Коломия - Івано-Франківськ - Калуш - Долина - Стрий - Львів (21:40 автовокзал, вул. Стрийська, 109, пл. 2) - Жешув - Краків (4:20, вул. Bosacka, 18) - Оломоуц - Градец Кралове - Прага - Пльзень. Як ви можете бачити, можна замовити квиток на автобус до Праги, хоча він не буде такий дешевий.

Автовокзал у Чернівцях знаходиться на вулиці Головна, з нього відправляються всі основні рейси. А ось продаж квитків зручний онлайн, оскільки для покупки не потрібно їхати в касу. Додатковий плюс у тому, що є можливість забронювати квитки на автобуси до Польщі, в тому числі на автобус до Кракова.

Але вам не обов'язково купувати квиток на прямий рейс, адже можна запланувати проїзд з пересадкою. Припустімо, ви спочатку купуєте квиток на автобус до Львова, а вже потім робите посадку на відповідний автобус Львів - Краків. Така схема проїзду зручна для тих, хто хоче зробити зупинку у Львові у справах або для душі, адже Львів, як і Чернівці, — дуже гарне місто. Тобто є можливість насолодитися трьома дуже романтичними містами всього за одну поїздку!

Рейси з України: Харків-Краків, Вінниця-Краків, Житомир-Краків, Чернівці-Краків, Херсон-Краків, Полтава-Краків та інші.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!