Автобус до Польщі

Автобуси - один з кращих і дешевих способів потрапити до Польщі з сусідніх країн! Оцініть самі:

 • автобус Львів - Перемишль - від 6,85 євро;
 • автобус Львів - Жешув - від 6,85 євро;
 • автобус Ковель - Люблін - від 6,85 євро;
 • автобус Брест (Білорусь) - Варшава - від 10 євро;
 • рейс Острава (Чехія) - Катовіце - від 4,95 євро.

Перевіряйте вартість перед покупкою на конкретну дату. Якщо націлені на найдешевші ціни - перевіряйте ціну на кілька днів.

Автобуси до Польщі з України

Автобуси в Польщі відправляються не тільки з Києва, а й з багатьох інших міст України. Не менш популярним місцем відправлення можна назвати Львів, а також міста України: Луцьк, Вінниця, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці та інші. Львова). Найвигідніші рейси можна знайти на сайті (як прямі, так і автобуси з пересадками в автовокзалі Львова). Враховуйте, що найвигідніший автобус Київ-Варшава не робить зупинку у Львові! Замовляйте квитки на автобуси Львів-Варшава на сайті!

Автобуси по Польщі - найдешевший спосіб подорожувати всередині країни і краще рішення - купити квитки на автобуси компанії лоукост Polskibus, де вартість проїзду на деякі рейси починати від одного злотого, якщо купувати квитки онлайн за 2 з половиною місяці до відправлення (тобто на початку глибини продажів! Фантастична можливість!

Перевірити наявність прямого рейсу можна на сайті. Дуже легко замовити або забронювати квиток на автобус. Купити білет на автобус до Польщі можна тут же. Причому купити зручно - без поїздки на автовокзал та інших незручностей. Головне - заплатити картою Visa або Master Card.

Маршрути автобусів у Польщу

Через Польщу проходить дві головні транспортні лінії:

 • через Краків і в Прагу або Дрезден (Жешув-Краків-Катовіце-Вроцлав);
 • через Варшаву до Берліна (Люблін-Варшава-Познань).

Деякі автобуси їдуть через середину країни, але основні автобуси дотримуватися цих двох ліній. Всі інші посилання - або відгалуження від основних шляхів, або внутрішні напрямки. Хоча це швидше виняток, ніж правило. Практикою доведено, що ці шляхи найзручніші.

Відразу відзначимо, що по Україні також є в першу чергу в Польщу:

 • рейси через Київ, наступні до Львова, а потім до Польщі;
 • автобуси через Київ, що прямують по північній Україні в Ковель або Луцьк, а потім до Польщі;
 • з Херсона і Одеси до Польщі через Умань, Вінницю, Хмельницький та Тернопіль із заїздом до Львова.

Автобусний маршрут з Мелітополя в Щецин: Мелітополь - Запоріжжя - Дніпро - Олександрія - Кропивницький - Умань - Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Львів - Краковець - Корчова, митниця (PL-UA) - Жешув - Краків - Катовіце - Вроцлав - Легніца - Зелена-Гура - Свебодзін - Гожув-Великопольський - Щецин.

Популярні автобуси до Польщі

Найпопулярніші автобуси до Польщі з України це:

 • Київ - Варшава;
 • Львів - Варшава;
 • Київ - Краків;
 • Львів - Краків;
 • Київ - Вроцлав;
 • Львів - Вроцлав;

Тривалість поїздки можна перевірити на сайті через пошук. Там же слід перевіряти і вартість, тому що ціни змінює перевізник. Також ціна квитків на автобуси безпосередньо залежить від курсу гривні до євро. Перевіряти тут: вартість квитків на автобуси.

Нетерплячі можуть шукати в Польщі, але в цьому є сенс, якщо ви хочете заощадити час в дорозі або не виносите автобуси.

Лоукосты Чехии - привід купити квиток на автобус до Польщі, оскільки так можна відмінно економити на подорожах по Європі. Головне - не переплачувати по дорозі з України, а квиток на автобус до Польщі за допомогою посадкою на літак бюджетної авіакомпанії (лоукост) дає таку можливість. Припустимо, ви купили квиток на поїзд до Львова за 7 євро + квиток на автобус до Кракова за 15 євро грн + авіаквиток Краків-Париж за 20 євро. - Разом дорога до Франції обійшлася менше 50 євро! Непогано, як вважаєте?

Автобуси до Варшави

Автобуси до Варшави - саме запитувана напрямок, причому доїхати в Польську столицю можна практично з будь-якої Європейської столиці і це обумовлено тим, що міжнародні автобуси в Польщі - розвинений вид транспортного сполучення. Багато поляків вибирають саме автобуси.

Автобуси до Варшави - один з найпопулярніших напрямків у Польщу, оскільки пропонує найбільшу кількість міжнародних сполучень з Європою і може служити відмінним пунктом пересадки, але також має відмінну внутрішню мережу рейсів, що дозволяє дістатися без проблем в будь-який куточок країни. Навіть з таким великим містом як Краків чи Вроцлав, Варшава в транспортному відношенні не конкурує, оскільки кількість рейсів перевищує будь-який інший польський населений пункт в рази.

Автобуси до Варшави є абсолютно різні. Якщо говорити про Україну, то користуєтеся попитом такий несподіваний рейс як автобус Херсон - Варшава, автобус Одеса - Варшава та інші. На сайті можна придбати квитки з Одесси до Польщі.

Автобуси в Люблін

Автобуси в Люблін, як правило, виступають частиною рейсу до Варшави, але бувають і варіанти, коли Люблін - кінцева. Кого можуть зацікавити автобуси в Люблін? Ну, почнемо з того, що поїздка в Люблін на вікенд може стати прекрасним рішенням для тих, хто хоче відпочити в приємному місці кілька днів. Також не слід забувати, що в Любліні є свій міжнародний аеропорт, який дозволяє купити дешеві авіаквитки в кілька країн, включаючи Бельгію, Великобританію, Швецію і Норвегію! І, відповідно, з цих країн можна купити авіаквиток в Люблін на зворотному шляху, а це вже непогана заявка на транспортний вузол для всього регіону. Так що їхати до Варшави зовсім необов'язково, адже організувати подорож по Європі можна і з Любліна!

Автобус до Вроцлава

Автобус до Вроцлава, як і в цілому, автобуси в Польщу можна знайти на сайті і замовити квитки. Причому майбутнім пасажирам доступні як варіанти з оплатою за Інтернет, так і можливість безкоштовного бронювання деяких рейсів. Можна замовити квитки на автобус до Вроцлава як з України, так із багатьох Європейських країн або знайти прийнятну пропозицію по самій Польщі!

Пасажир сам може вибрати прийнятний шлях - прямий рейс або з пересадкою, звертаючи увагу на автовокзал відправлення та інші дрібні деталі поїздки. Для багатьох вони дуже істотні! Порівняйте всі варіанти, перш ніж купувати квиток!

Багатьох зацікавить можливість доїхати в городки поблизу Вроцлава, наприклад в таку історичну перлинка, як Легніца!

Автобус в Познань

Автобуси в Познань - ще одне зручне сполучення України і Чехії. Причому рейсів є багато різних і вони досить недорогі. Власне квиток на автобус в Познань можна купити з України за 600 грн, а з Німеччини - від 15 євро. Причому з бюджетними автобусними компаніями може вийти ще дешевше.

Автобуси до Польщі з Києва

Автобуси до Польщі з Києва відправляються як з Центрального автовокзалу, так і автостанції біля ж/д вокзалу, а також місцем відправлення може служити автостанція Дачна, на виїзді з міста. Ціна квитків різна, і залежить в першу чергу від перевізника.

Напрямки рейсів в Польщу з Києва і вартість:

Онлайн доступні у продажу квитки з Києва до Польщі з багатьох напрямків, в тому числі: Київ - Гданськ, Київ - Познань, Київ - Катовіце, автобус Київ - Ополе, Київ - Жешув, Київ - Лодзь, Київ - Хелм, Київ - Гожув-Великопольський, автобуси Київ - Хелм, Київ - Бидгощ, Київ - Гдиня, Київ - Лешно, Київ - Конін, автобус Київ - Радом, Київ-Зелена-Гура та інші.

Автобуси в Польщу з Львова

Автобуси зі Львова до Польщі дивують розмаїттям, що пов'язано з близькістю Західного транспортного вузла до кордону Україна - Польща. Незважаючи на те, що піший перехід через кордон і неліцензовані маршрутки користуються популярністю, з кожним роком попит зростає і на рейсові автобуси зі Львова до Польщі. Багатьом потрібна віза, а дешевий квиток на автобус - ідеальне рішення для таких випадків, тим більше, що в разі скасування поїздки, частково можна повернути вартість.

Ціна квитків зі Львова:

Якщо Вам потрібна віза або ви плануєте користуватися польським внутрішнім транспортом, можливо варто обмежитися короткою поїздкою через кордон. Квитки на невелику відстань зазвичай недорогі, але ще дешевше - на внутрішній транспорт. Хоча інші пасажири воліють прямий рейс безлічам пересадок. На сайті кожен може знайти зручний для себе варіант.

На сайті також можна замовити квитки на автобуси, які обслуговують популярні маршрути з Львова до Польщі: Львів - Гданськ, Львів - Гдиня Львів - Жешув, Львів - Лодзь, Львів - Кельце, Львів - Ченстохова, Львів - Єленя Гура, автобус Львів - Зелена-Гура, Львів - Гожув-Великопольський, Львів - Познань, автобус Львів - Радом, автобуси зі Львова в Кошалін, автобус Львів - Ополе, Львів - Лешно, Львів - Катовіце, Львів - Легніца, Львів - Торунь, Львів - Бидгощ та інші.

Поїздка до Польщі

Поїздка до Польщі - відмінна ідея сама по собі, тим більше, що з транспортом немає ніяких проблем. Організувати подорож до Польщі дуже просто - достатньо замовити квиток на автобус і готель. А зі скасуванням віз все стане ще комфортніше. Тим більше, що в Польщі дуже низькі ціни на товари і продукти, так що багато хто їде в Польщу просто за покупками!

Найчастіше, якщо планують Поїздку по Польщі, то як правило заїжджають до Варшави, до Кракова, до Вроцлава, а деякі просто їдуть на день-два до Любліна, але ви можете не обмежуватися лише цими містами, тим більше, що пропозицій навіть простих автобусів з Києва і Львова набагато більше!

Автобус до Гданська заслуговує на увагу хоча б тому, що там другий за високий католицький собор у всій Європі, а також дуже дешеві перельоти по всій Балтії. Недалеко знаходиться місто Гдиня. Автобус в Щецин зацікавить студентів. Любителів музичних фестивалів завжди цікавить ціна квитків на автобус в Ополе, звідки до Вроцлава рукою подати. Фанатів футболу квитками на автобус в Дембіца не здивуєш, адже це батьківщина найстарішого клубу в Польщі.

Для внутрішнього сполучення в Польщі велике значення мають невеликі міста. Так, Наприклад, між північною і південною частиною є такі транспортні вузли як Радом, через який проїжджають всі автобуси з Варшави в Жешув або з Любліна до Кракова. До речі, між Жешквом і Краковом також є симпатичний історичне містечко Тарнув, де буде приємно провести день-два. Апогеєм таких міст став Катовіце, який стрімко розвивається як транспортний вузол не в останню чергу завдяки аеропорту, що приймає рейси з усієї Європи!

З іншого боку є міста, які самі по собі є місцем ідеального відпочинку. Наприклад гірськолижний курорт Закопане, куди зручно їхати з Кракова, а також є автобуси з Катовіце.

Найзручніше добиратися до Польщі зі Львова, адже можна замовити дуже дешевий квиток в один з прикордонних польських міст. Наприклад, квиток на автобус в Жешув обійдеться в 10 євро, а автобус в Ярослав або автобус в Перемышль буде коштувати 7-8 євро, що німого для міжнародного подорожі.

Іноді вартість квитків і наявність рейсів автобусів можна пояснити тільки інфраструктурою. Квитки в невеликі містечка, але які знаходяться ближче коштують дорожче, ніж квитки в великі транспортні вузли подалі. Так квиток в Люблін коштує дешевше, ніж автобус в Замосць. А проїзд до Жешува обійдеться в меншу суму, що до ближчих до української кордон міст, як Пшеворськ або Ланьцут. А буває так, що різниці немає і все пропорційно, як з квитками на автобус в Конін. В кінцевому підсумку все залежить від рейсу і перевізника. Здешевити поїздку можна завжди - спланувавши пересадку на регіональний транспорт.

Схожа ситуація і з іншими невеликими польськими містами, через які проходять внутрішні і міжнародні автобусні маршрути. Такі міста як Лешно і Кельце.

Якщо плануєте їздити по церквах Польщі - обов'язкове місце зупинки Ченстохова і її Ясна Гора, які вважаються духовному центром всієї країни.

У Польщі, до речі, є найбільша статуя Христа в Світі, яку сожно побачити, якщо замовити квиток на автобус в Свебодзін. Рейс проходить через Гожув-Великопольський.

Особливе місце в транспортній системі займають міста біля кордону, наприклад, з Чехією, такі як Бельсько-Бяла і Єленя Гура.

Також на сайті можна замовити квитки на автобуси в: Лодзь (друге за чисельністю населення місто Польщі), Бидгощ, Хелм (прігранічніх місто, куди з Луцька на міжнародному автобусі можна доїхати за 6 євро), Глівіце, Зелена-Гура, Пулави, Кельце, Лешно, Слубице, Старгард-Щециньски, Злоценець, Красник, Торунь, Сулєхув, Гдиня (в тому числі Львів - Гдиня), Слупськ, Голенюв, Кошалін, Колобжег, Сувалки.

Якщо ви плануєте поїхати в Польщу з Білорусії, то швидше за все рейс буде пролягати через Білосток.

З Литви якщо їхати через Августов до Варшави, то автобуси як правило роблять зупинку в місті Оуструв-Мазовецька, а якщо маршрут пролягає в Гданськ, то зазвичай є зупинку в містечку Ольштин - обидва курортні на озерах. Причому в Ольштині навіть свій замок є, який входить в Шлях Орлиних Гнізд.

В продажу є білети в Беласток, Августов, Кельце інші міста та села.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!