Автобус в Ярослав

Ярослав названий на честь древньорусского князя Мудрого, але сьогодні це просто провінційне прикордонне польське місто, де зупиняються автобуси з України.

Ціна квитка на:

  •  автобусний рейс Львів - Ярослав - від 210 грн.
  • Вартість квитка на рейс з Києва становить - від 315 грн.

Городок сам дуже милий і симпатичний. Тут приємно прогулятися і заглянути в кафе. Природно, істеричне спадщина у Ярослава є. Про нього згадується в літописах за дванадцятого століття. Раніше це було місто, де проводилися популярні міжнародні ярмарки. і звичайно ж місто може похвалитися своїми древніми костелами.

Автобуси - важлива частина місцевого транспортного сполучення. Ярослав не має власного аеропорту, а автобуси не вимагають якоїсь особливо інфраструктури, особливо в століття високих технологій. Дуже зручно замовляти і бронювати дешеві квитки на автобуси онлайн, не виходячи із затишного будинку або кафе. Але найважливіше, що у пасажира є незалежний вибір без обмежень. Він може порівняти різні пропозиції від всіх автобусних перевізників і навіть підібрати будь-який маршрут з пересадкою.

Так, автобуси вважаються найзручнішими для міжнародних поїздок до Польщі, але вони безумовно дешевше, ніж будь-який інший вид транспорту. Нижче ціни тільки на безкоштовний автостоп. Ті, хто говорять, що доїхати до Польщі на блаблакар дешевше, просто не знають, скільки коштують квитки на автобуси. Вся фішка в тому, що ціни дуже різні і один і той же відрізок шляху у різних перевізників може коштувати різні гроші. Іноді ціна відрізняється в рази! Причому дорого - це не обов'язково добре, тому не варто орієнтуватися за ціною, коли вибираєте квиток на автобус.

Автобуси в Польщу є дуже різноманітні і це дуже допомагає, коли потрібно розробити індивідуальний маршрут для кожного пасажира. І прикордонні міста, такі як Ярослав, Жешув і Перемишль аж ніяк не лідери з продажу, хоч це і логічно. Звичайно, більшою популярністю користуються автобуси до великих міст Польщі. На сайті можна знайти і забронювати недорогі квитки на автобуси до Варшави, а особливо Київ-Варшава і автобус Львів-Варшава. Краків, як історична столиця і прекрасний польське місто також осторонь не залишився і на сайті є щоденні автобуси Київ-Краків і, природно, автобус Львів-Краків. Ясна річ, що це лише найцікавіші автобуси до Польщі, але майже всі міста України і Польщі пов'язані між собою прямими автобусними рейсами.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!