Автобус Львів - Краків

Автобус Львів - Краків - один з найпопулярніших рейсів в Польщу з України. Почнемо з того, що:

  1. Краків - найкрасивіше місто Польщі.
  2. Рейс зі Львова через Краків дозволяє купити квиток на автобус в Закопане (гірськолижний курорт).
  3. Зовсім недалеко знаходитися Катовіце - розвивається транспортний вузол.

Через Краків проходять шляхи до Чехії і Німеччини. Автобуси з Львова відрізняються особливою різноманітністю, так що ви сміливо можете планувати звідси наземну подорож будь-якої складності. Крім того, до Львова приємно приїхати просто так, відпочити пару днів і попити смачної кави!

Автобуси до Польщі дуже популярні з України та Краків, як історичне місто, і транспортний вузол, особливо привабливий. Хоча автобуси до Варшави також дуже затребувані в тому числі і зі Львова. Саме через цей населений пункт можна доїхати на автобусі до Вроцлава.

Відстань між Львовом і Краковом - 294 км. Автобуси долають її за 5-8 годин в залежності від рейсу. Також не забувайте про можливі затримки на КПП, які залежать від митниці і черг, а не від автобусних перевізників.

Дістатися зі Львова до Кракова

Автобус - найзручніший і дешевий спосіб дістатися зі Львова до Кракова на сьогодні. І навіть якщо б літав прямий літак, вигода за часом була б мінімальною. Поїзд Львів-Краків також є. Власне навіть два - №51 і №35, але їдуть вони по часу стільки ж, скільки і автобуси, коштують дорожче і продаж ж/д квитків онлайн не здійснюється - це загальна ситуація з поїздами з України. Хоча на сайті можна іноді знайти рейс до Москви. За міжнародними ж/д квитками потрібно їхати на вокзал.

А ось автобусні квитки не просто можна замовити в будь-якому місці через Інтернет, так ще й оплатити онлайн і посадковий талон роздрукувати на домашньому комп'ютері. Тобто ви можете запланувати і оплатити всю поїздку цілком з будь-якими пересадками!

Дорога зі Львова до Кракова займає від 6 годин. Слід враховувати можливі затримки на кордоні, адже КПП Україна-Польща можуть піднести сюрпризи, що не залежать від перевізників, тому якщо ви плануєте пересадку в Кракові, варто враховувати даний факт і мати достатній запас часу.

Ціна квитка на автобус Львів - Краків і маршрути

Найдешевша ціна квитка на автобус Львів - Краків - 400 грн.

Рейс Чернівці - Прага (Пльзень). Дні від'їзду з України: понеділок, середа, субота, неділя. Маршрут виглядає наступним чином: Чернівці - Снятин - Коломия - Івано-Франківськ - Калуш - Долина - Стрий - Львів (21:40 Автовокзал, вул. Стрийська 109, пл.2) - Жешув - Краків, Автовокзал (4:20, вул . Bosacka 18) - Оломоуц - Градец Кралове - Прага - Пльзень. Як ви можете бачити, можна замовити квиток на автобус до Праги, хоча він не буде такий дешевий.

Вартість 450 грн. на відрізок шляху Львів - Краків на рейс Київ - Прага. Відправлення автобуса за графіком: вівторок, п'ятниця субота. Маршрут: Київ - Житомир - Рівне - Львів (17:45) - Ярослав - Жешув - Краків (00:30, Автовокзал, вул. Bosacka 18) - Фрідек-Містек - Брно - Прага. На сайті можна оформити і проїзд на автобусі Київ - Краків.

Автобус, який дозволяє проїхати відрізок шляху Львів-Краків недорого це щоденний рейс Кам'янець-Подільський - Щецин або Зелена-Гура. Маршрут: Кам'янець-Подільський - Чернівці - Снятин - Коломия - Івано-Франківськ - Рогатин - Львів (21:00 Автовокзал, вул. Стрийська 109, зліва від шлагбаума, тролейбусна зупинка), - Львів (21:30 Ж / Д вокзал, біля багажного відділення, вул. Дворцова, 1) - Жешув - Краків - Катовіце - Ополе - Вроцлав - Зелена-Гура.

Звичайно, це далеко не всі варіанти, але це найдешевші прямі автобуси зі Львова до Кракова. Решта - більш зручні, але і коштують трохи дорожче.

З деяких прикордонних міст їздити не так вигідно, як зі Львова. Наприклад, квиток на автобус Любомль - Краків коштує 370 грн. Інший приклад: автобус Чернівці - Краків, який також проходить через Львів, до речі.

Купівля та бронювання квитків на автобуси Львів - Краків

Купівля та бронювання легко здійсненнюється на сайті, причому не тільки щодо квитків на автобуси Львів - Краків, а й інших рейсів в Польщу.

Купити квиток на автобус Львів-Краків абсолютно нескладно через систему. Розплатитися можна прямо на сайті, а на автовокзал ви поїдете тільки безпосередньо для посадки. Пам'ятайте, що на міжнародний рейс слід заповнювати форму даних про пасажирів латиницею. Це важливо для посадки на рейс і проходження КПП Україна-Польща.

Безкоштовно на сайті можна забронювати квиток на короткий термін. Важливо для тих, хто не прийняв остаточне рішення про покупку, якщо потрібен інший спосіб оплати, наприклад, через термінал або касу, а також якщо необхідно узгодити поїздку з третіми особами і на це теж потрібно деякий час. Бронювати квиток дуже просто, власне це відбувається кожен раз, коли ви починаєте покупку. Просто внесіть платіж пізніше!

Доїхати до Кракова

Як доїхати до Кракова з пересадкою?

  1. Львів - Жешув - Краків. Спочатку ви купуєте квиток на відрізок шляху Львів-Жешув (десь 4-5 годин в дорозі) - від 250 грн. До речі в Жешуві є власний аеропорт. Далі потрібно дістатися з Жешува до Кракова. Можна купити квиток на лоукост Польскібас - це коштує від 1 злотого, якщо пощастить. Тоді шлях дійсно вийти дешевше, ніж прямий рейс.
  2. Львів - Перемишль - Краків. В цьому випадку ви або замовляєте квиток на сайті до Перемишля, або сідаєте у Львові на маршрутку до КПП Шегині-Медика, переходите кордон пішки, а далі вже їдете на польському автобусі до Перемишля та/або Кракова. Або купуєте квиток Пшемисль - Краків. Ціна проїзду Львів - Перемишль (Пшемисль) - 210 грн.

Що для вас зручніше - вибирайте самі. Вигода між цими варіантами невелика і як правило прямий рейс за мінімальною вартістю - кращий варіант і за ціною і по комфорту.

Автобуси до Кракова через Львів

Для того, щоб доїхати до Кракова в багатьох випадках варто замовляти квитки на прямі рейси, але при бажанні можна доїхати з пересадкою, адже це часто дешевше. Наприклад, пасажири, які планують поїздки Вінниця-Краків, Житомир-Краків, Херсон-Краків, Хмельницький-Краків можуть спокійно робити пересадку у Львові! Теж саме цілком стосується маршрутів: Тернопіль-Краків, Івано-Франківськ - Краків, Луцьк-Краків, Трускавець-Краків.

Багато з цих варіантів проїзду саме через Львів будуть дешевше і в деяких випадках значно, якщо максимально заощадити на внутрішньому українському транспорті.

У той же самий час, навіть якщо виграшу в ціні автобусного квитка немає особливо, а часу поїздка з пересадкою займає довше, не варто забувати, що зі Львова набагато більше автобусів до Кракова ніж, скажімо, з Трускавця.

Є рейси, де пересадка у Львові не має практичного сенсу, оскільки вартість проїзду з деяких міст, така ж або майже така ж як з самого Львова. Наприклад, автобус Коломия-Краків або Дрогобич-Краків не набагато дорожче найдешевшого квитка зі Львова до Кракова. Однакова мінімальна ціна міжнародного рейсу, що Львів-Краків, що автобус Стрий-Краків і автобус Калуш-Краків - від 315 грн. А якщо ви плануєте маршрут автобуса Кам'янець-Подільський - Краків, то, можливо, пересадка буде більш доцільною, оскільки прямі рейси роблять крюк і їдуть до Чернівці. За часом краще буде їхати через обласний центр, тобто Хмельницький.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!