Автобус Івано-Франківськ - Краків

Івано-Франківськ для багатьох - своєрідні "ворота" в Карпати, але крім усього іншого - це величезний транспортний вузол міжнародного значення. Ціна квитка Івано-Франківськ-Краків - від 550 грн, причому таку вартість можна знайти на різні рейси, такі, як, наприклад Чернівці - Прага або Івано-Франківськ - Вроцлав. По суті можна знайти недорогі квитки на автобус до Праги або на автобус до Вроцлава. Або, припустимо, квиток на автобус Чернівці-Краків, що доводить важливість Франківська як транспортного вузла. Деталі дивіться в системі.

Маршрути автобусів з Івано-Франківська до Кракова є різні, в тому числі з Чернівців або з самого Івано-Франківська. Обов'язково подивіться в системі - для більшості рейсів доступна детальна інформація.

Сайт дозволяє забронювати квитки на автобуси до Кракова, а також купити їх. Все залежить від ваших особистих бажань.

Важливо заповнювати форму про пасажира правильно:

  • без помилок і правдиво,
  • і латиницею.

Оскільки автобус міжнародний, тобто ім'я та прізвище повинні строго відповідати закордонному паспорту. Змінити внесені спочатку дані надалі буде не можна. Бронювання на сайті безкоштовне, але дуже короткочасне. Кінцевий термін вказаний в підтвердженні, яке надходить на електронну пошту моментально. Зарезервувати можна скільки завгодно квитків, хоча день-у-день у вас це може не вийти!

Додаткові плюси покупки квитків на автобуси по інтернету - цілодобова робота, відсутність черг і маніпуляцій з боку касирів. Вам не потрібно ні з ким спілкуватися або питати, дізнаватися і вишукувати - просто перевірте всі доступні варіанти в системі.

Автобуси до Польщі з міст Західної України, в тому числі з Івано-Франківська мають велике значення для регіону, оскільки багато місцевих жителів або працюють закордоном, або мають міцні бізнес-зв'язки з Європою.

Роль автобусів Івано-Франківськ - Краків важко переоцінити. По-перше, вони роблять проїзд дешевше, а сполучення зручніше. Звичайно, з будь-якого міста можна купити квиток на автобус до Львова, а потім зі Львова доїхати до Польщі на прямому рейсі автобуса в Варшаву або на автобусі до Кракова. Крім того, квиток на автобус Львів-Варшава коштує близько одинадцяти євро, а поїздка до Кракова обійдеться і того дешевше.

По Україні краще подорожувати на внутрішньому транспорті. Так, квитки на автобус Львів - Івано-Франківськ і Київ - Івано-Франковств також є в продажу.

Автобусні рейси з України: Харків-Краків, Вінниця-Краків, Житомир-Краків, Чернівці-Краків, Херсон-Краків, Полтава-Краків та інші.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!