Готелі, хостели та апартаменти

Booking.com

Знайти ідеальний готель не проблема, завдяки сучасним пошуковим системам і сайтам, присвяченим бронювання житла.

Незважаючи на те, що всі системи глобальні, від регіону до регіону охоплення різне. По Європі готелі добре шукати на Booking, по Азії краще представлення на Agoda. Більше хостелів можна знайти на hostelworld, а апартаменти - на Airbnb.

Можна взагалі не платити за житло, а жити по коучерфінгу або користуватися послугами сайтів, які пропонують притулок і навіть їжу за допомогу по господарству. Багато відправляються в подорож, яке поєднують з волонтерством або навчанням, що автоматично надає житло та їжу (хоча все залежить від програми).

Особливості бронювання на booking.com

Шукати дешеві готелі можна прямо на сайті, через форму пошуку. Принаймні це дозволить орієнтуватися при попередньому плануванні подорожей. Booking.com - найпопулярніший в Європі сервіс пошуку готелів, але для хостелів і квартир є кращі пропозиції!

Обов'язково ознайомтесь зі статтею про те, як робити замовлення на booking.com і на що в першу чергу звернути увагу. Матеріал вбереже від втрат, помилок, стресів і незручностей. Оскільки прості постулати перевірені на власному досвіді багатьох самостійних мандрівників. Пам'ятайте - краще вчиться на чужих помилках!

Знайти дешевий готель або хостел в Азії можна на сайті бронювання Agoda. Тут більш широкий вибір по даному регіону, тому шукати дешеві варіанти набагато простіше. Хоча пропозиції теж є.

Цікаві готелі в Україні

Рубрика «Цікаві готелі» поступово буде поповняться статтями про дивовижні локації, де можна чудово відпочити. Упор буде робитися на оздоровчі, незвичайні і творчі місця, рітрітінговие центри та кемпінги. Лише проживання в такому місці буде справжньою пригодою і дивиною!

Central Hostel у Харкові!

Кращий хостел в місті. Гарний, зручний, сучасний, а головне - інстаграмний! Хочете жити красиво в Харкові - Вам в Central Hostel!

Central Hostel у Харкові

Кінбурн кемп

Кімбурн кемп - це творчий кемпінг на Кінбурнській косі. Якщо ви втомилися від великого міста і хочете втекти на природу - щоб навколо вас були неординарні, творчі особистості, то це місце для вас. Любіть природу, насолоджуйтеся Чорним морем і вибирайте Кінбурн кемп!

Кінбурнська коса

Готель Янтри. Драгобрат. Україна

Янтри - це не тільки рітрітінговий центр в Карпатах, але і відмінний готель для лижників веганів і вегетеріанцев. Навіть сироїди взимку тут з голоду не помруть. Хоча в меню є кілька мясних страв. У Янтри можна їхати влітку як в оздоровчий центр, а взимку - щоб покататися на лижах і борді (підйомники просто за вікном). Простір Янтри спеціально організовано для проведення семінарів з йоги і саморозвитку.

Готель Янтри, Драгобрат

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!