Central Hostel в Харкові

Подорожі... Неможливо знайти людину, яка не відчувала би тремтіння від майбутніх пригод, лише почувши це слово. Адже навіть найменша подорож завжди є джерелом натхнення та емоцій!

Як з'явилися хостели

Плануючи нову подорож, довгою більше, ніж в один день, перше, що кожен запитує у себе: а де ж ночувати?

Таким же питанням в кінці ХХ століття задався Ріхард Ширманом, шкільний учитель з Німеччини. На вихідні він любив вивозити своїх учнів за місто. А оскільки діти з бідних сімей не могли платити за житло, ночували прямо в місцевих школах. Пізніше Ширманом допрацював цю ідею і сформував уже в своїй школі місце для недорого розміщення мандрівної молоді. Вранці - школа з партами і класною дошкою, ввечері - затишні загальні кімнати з ліжками. Це і стало прототипом першого в світі хостелу.

Спочатку так склалося, що хостели способом заощадити гроші. При цьому комфортом, чистотою і безпекою часто нехтували. У наш же час хостели досягли рівня готелів, а по функціональності, атмосфері і комфорту часто деякі навіть перевершують їх!

Хостел в Харкові

Прикладом можна назвати сучасний дизайнерський Central Hostel, що розташований в самому центрі міста Харків. За два роки своєї роботи хостел заслужив славу не тільки своїм місцем розташування, а ще й яскравим дизайном (приїхати в хостел і не викласти фото з нього просто неможливо!), системою "розумний будинок" і якістю обслуговування!

Чому варто обрати Central Hostel

Хостели допомагають економити на проживанні. Але якщо ви вибираєте хороший хостел, то не втратите в комфорті. І познайомитеся з цікавими людьми. Зазвичай хостели вибирають затяті мандрівники, але іноді в хостелах живуть ті, хто приїхав до Харкова по роботі, або ті, хто переїжджають з однієї орендованої квартири на іншу. Якщо не хочеться ввечері дивитися визначні пам'ятки - можна просто посидіти на кухні - нові знайомства - забезпечені! Якщо Вас цікавить якась інформація - не обов'язково гуглити, просто розпитайте! Спілкування - це те, чого шукають все мандрівники, а в хостелах воно забезпечене. Саме тому многік навіть не розглядаються готелі або оренду квартири - це не так цікаво.

Ще хостел відрізняється від готелю тим, що тут є кухня, якою гості можуть користуватися. Як правило є можливість використовувати посуд - не тільки чашки і ложки, а й каструлі і сковорідки. Дуже зручно для тих, хто любить готувати собі сам. А для тих хто не любить - можна замовити сніданок.

Номери в Central Hostel:

  • Жіночий номер на 4 персони;
  • Зелений номер з балконом на 4 особи;
  • Синій номер з балконом на 4 особи;
  • Фіолетовий номер з балконом на 4 особи;
  • Жовтий номер на 4 персони з балконом;
  • Сірий номер на 4 особи з балконом.

У кожному номері є кондиціонер, великі шафки з замками для зберігання особистих речей, особистий світильник і приліжкові розетки (включаючи USB) для зручності гостей. Для тих, хто любить сидіти в інтернеті ночами - обладнані шторки спального місця.

Приємна особливість хостелу - тут можна прати речі. А також в ціну включені рушник, тапочки, вода і чай.

Сайт Central Hostel в Харкові.

Адреса: Харків, метро Архітектора Бекетова, вул. Пушкінська, 40, кв. 71.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!