Автобус Пшемисль - Краків

Доїхати з Пшемисля до Кракова можна автобусом. Ціна квитка Пшемисль - Краків - від 52,5 злотих. В дорозі пасажири пробудуть трохи більше чотирьох годин. Повний маршрут автобуса Пшемисль - Ченстохова, так що ви можете доїхати як до Ченстохови, так і до Жешува або Катовіце.

Квиток на цей автобус ви можете купити на сайті в системі.

Крім цього автобуса ви можете вибрати квиток по Польщі, а також інші автобусні рейси, але квитки доведеться купувати на місці - на з/д вокзалі або автовокзалі.

Автобус до Кракова і поїзд Київ - Пшемисль

Після прибуття в Пшемисль на поїзді з Києва або Львова можна пересісти на місцевий польський автобус, який відправляється о 14:10. Поїзд 705К Київ-Пас. - Пшемисль перебуває на польський ж/д вокзал Пшемисль Головний о 13:25. Поїздка буде виглядати так:

  • поїзд Київ - Пшемисль;
  • автобус Пшемисль - Краків.

Автовокзал знаходиться зовсім поруч, так що можна побудувати собі вигідну за часом подорож. Інша справа, що квитки краще купити заздалегідь.

Альтернативою поїзду може стати автобус в Пшемисль.

Рейси з України: Харків-Краків, Вінниця-Краків, Житомир-Краків, Чернівці-Краків, Херсон-Краків, Полтава-Краків та інші.

Автобуси до Кракова

Крім рейсів автобусів через Пшемисль можна вибрати більш економні, хоч і без пересадок, варіанти проїзду в найкрасивіші міста Польщі - Краків. Автобуси до Кракова є з багатьох міст України, але найпопулярніші рейси це Київ-Краків та Львів-Краків. Ціна квитків залежить від перевізників, але ви можете перевірити вартість і купити квиток на сайті.

Про Пшемисль

Польське місто Перемишль має барвисту історію завдяки своєму унікальному географічному розташуванню. Він за давністю на другому місці після Кракова і теж має чим здивувати своїх гостей.

Пшемисль знаходиться в місцевості, яка з'єднує гори і низини. Його територію розділяє річка Сян, по якій колись ходили торгові судна, зробивши місто важливою точкою на карті Європи. Щоб обійти всі визначні пам'ятки невеликого по площі Перемишля, знадобиться чимало часу, тому що архітектурні пам'ятки тут на кожному кроці.

Знайомство з містом можна почати з площі Ринок. Тут завжди шумно, весело і дуже атмосферно. Звідси зручно підніматися до старовинного замку, вхід в який безкоштовний. Далі маршрут можна прокласти вздовж величних храмів і палаців, відвідати музей Землі, а також музей дзвонів і колисок.

Багатством архітектурних форм вражає район Засяння. Тут є кілька красивих костелів, монастирі, синагога і яскраві будинки початку 20 століття. Перлиною району вважається комплекс абатства сестер бенедиктинок, який теж обов'язково потрібно включити в свій маршрут.

Про Пшемысль

Польский город Пшемысль имеет красочную историю благодаря своему уникальному географическому расположению. Он по древности на втором месте после Кракова и тоже имеет чем удивить своих гостей.

Пшемысль находится в местности, которая соединяет горы и низины. Его территорию разделяет река Сян, по которой когда-то ходили торговые судна, сделав город важной точкой на карте Европы. Чтобы обойти все достопримечательности небольшого по площади Пшемысля, понадобится немало времени, потому что архитектурные памятки тут на каждом шагу.

Знакомство с городом можно начать с площади Рынок. Тут всегда шумно, весело и очень атмосферно. Отсюда удобно подниматься к старинному замку, вход в который бесплатный. Далее маршрут можно проложить вдоль величественных храмов и дворцов, посетить музей Земли, а также музей колоколов и колыбелей.

Богатством архитектурных форм впечатляет район Засяння. Тут есть несколько красивейших костелов, монастыри, синагога и яркие дома начала 20 века. Жемчужиной района считается комплекс аббатства сестер бенедиктинок, который тоже обязательно нужно включить в свой маршрут.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!