Автобус Пшемисль - Краків

Доїхати з Пшемисля до Кракова можна автобусом. Ціна квитка Пшемисль - Краків - від 52,5 злотих. В дорозі пасажири пробудуть трохи більше чотирьох годин. Повний маршрут автобуса Пшемисль - Ченстохова, так що ви можете доїхати як до Ченстохови, так і до Жешува або Катовіце.

Квиток на цей автобус ви можете купити на сайті в системі.

Крім цього автобуса ви можете вибрати квиток по Польщі, а також інші автобусні рейси, але квитки доведеться купувати на місці - на з/д вокзалі або автовокзалі.

Автобус до Кракова і поїзд Київ - Пшемисль

Після прибуття в Пшемисль на поїзді з Києва або Львова можна пересісти на місцевий польський автобус, який відправляється о 14:10. Поїзд 705К Київ-Пас. - Пшемисль перебуває на польський ж/д вокзал Пшемисль Головний о 13:25. Поїздка буде виглядати так:

  • поїзд Київ - Пшемисль;
  • автобус Пшемисль - Краків.

Автовокзал знаходиться зовсім поруч, так що можна побудувати собі вигідну за часом подорож. Інша справа, що квитки краще купити заздалегідь.

Альтернативою поїзду може стати автобус в Пшемисль.

Рейси з України: Харків-Краків, Вінниця-Краків, Житомир-Краків, Чернівці-Краків, Херсон-Краків, Полтава-Краків та інші.

Автобуси до Кракова

Крім рейсів автобусів через Пшемисль можна вибрати більш економні, хоч і без пересадок, варіанти проїзду в найкрасивіші міста Польщі - Краків. Автобуси до Кракова є з багатьох міст України, але найпопулярніші рейси це Київ-Краків та Львів-Краків. Ціна квитків залежить від перевізників, але ви можете перевірити вартість і купити квиток на сайті.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!