Автобус Тернопіль - Краків

Автобус Тернопіль - Краків користується помірною популярністю. Ціна квитків на автобуси Тернопіль - Краків - від 472 грн.

Маршрут найдешевшого автобуса з Тернополя до Кракова (рейс Хмільник-Краків-Прага) по вівторках - повний ланцюжок міст є в системі.

Вартість квитка 490 грн. на рейс Кам'янець-Подільський-Краків з кінцевою зупинкою в Празі: Кам'янець-Подільський - Чортків - Теребовля - Тернопіль - Золочів - Львів - Жешув - Краків - Катовіце - Вроцлав - Єленя Гура - Ліберец - Млада-Болеслав - Прага . Тобто фактично можна замовити квиток на автобус до Праги.

Тернопіль не такий простий, як може здатися на перший погляд! Крім парку з величезним озером, де проходять навіть вітрильні регати і змагання з веслування, тут є одне з найцікавіших авторських закладів - Ресторація "Старий Млин" відвідування якого просто обов'язково для кожного гостя Тернополя. А також у місцевих варто запитати, де продають справжні італійські продукти - своєрідна Мекка усіх громодян.

Автобуси до Польщі з міст Західної України мають велике значення для регіону. По-перше вони роблять проїзд дешевше, а повідомлення зручніше. Звичайно, з будь-якого міста можна придбати квиток на автобус до Львова, а потім зі Львова доїхати до Польщі на прямому рейсі автобуса до Варшави або на автобусі до Кракова. Крім того, квиток на автобус Львів-Варшава коштує близько 11 євро, а поїздка до Кракова обійдеться і того дешевше.

Через Тернопіль проходять ті ж автобусні маршрути, що і через Хмельницький, так що рейс Хмельницький-Варшава і Тернопіль - Варшава майже рівнозначні за часом і вартістю. Також через Тернопіль проходять усі рейси автобусів Вінниця-Краків.

Прибуття до Кракова майже всіх рейсів автобусів з України відбувається на автовокзал по вулиці Bosacka 18.

На сайті можна замовити квиток до Кракова, так і забронювати його на короткий час, причому послуга надається безкоштовно для тих, хто ще не прийняв рішення - їхати йому до Кракова на автобусі чи ні. Хоча варто зауважити, що сьогодні саме наземний транспорт найкращий варіант доїхати з Тернополя до Кракова, адже прямого авіасполучення немає. Конкуренцію може скласти лише рейс з пересадкою у Львові.

До Тернополя найкраще добиратися на поїзді. Квитки в плацкартний вагон завжди найдешевші. Якщо поїзд з якихось причин Вам не підходять, то можна купити квиток на автобус:

  • Київ-Тернопіль
  • Львів-Тернопіль.

Рейси автобусів з України: Харків-Краків, Вінниця-Краків, Житомир-Краків, Чернівці-Краків, Херсон-Краків, Полтава-Краків та інші.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!