Автобус Тернопіль - Варшава

Автобус Тернопіль - Варшава прямий та допомагає комфортно переміщатися, наприклад, поїхати в ту ж Польщу. Ціна квитка на автобус Тернопіль - Варшава - близько 490 грн. Інші купують квиток Тернопіль - Львів, а потім купують автобусний квиток вже зі Львова до Варшави. Також є варіант, коли люди їдуть до кордону та перетинають КПП Україна - Польща пішки, а далі користуються місцевим польським транспортом, наприклад, автобусна компанія лоукост Польскібас.

Автобус їде з Тернополя - Варшава близько 10-11 годин.

Маршрути автобусів у Варшаву з Тернополя:

  • Тернопіль - Кременець - Дубно - Луцьк - Ковель - Люблін - Варшава;
  • Хмельницький - Волочиськ - Підволочиськ - Тернопіль - Вишнівець - Кременець - Дубно - Луцьк - Ковель - Люблін - Варшава.
  • Тернопіль- Люблін - Варшава.

Замовити квиток на автобус Тернопіль - Варшава можна на сайті. Також є можливість забронювати квиток безкоштовно. Правда бронювання протримається короткий термін, зате можна прийняти рішення. Придбати квиток просто онлайн. Просто зробіть замовлення через систему на сайті. Оплатити можна банківською картою Visa та Master Card. Квиток Тернопіль - Варшава електронний, тому його можна роздрукувати на будь-якому принтері. Вкрасти його також не можна, оскільки він іменний та на конкретний рейс. Тільки вказаний при покупці пасажир зможе ним скористатися.

Автобус до Варшави може бути не тільки з Тернополя, а й зі Львова та інших українських міст. Є автобуси до Польщі, наприклад, зі столиці або рейс Львів - Варшава. Не дивно, що рейс Київ - Варшава дуже популярний. Є також рейси в інші міста Польщі, які може більш підходящі, ніж рейс до Варшави. На сайті можна замовити квитки на автобуси до Вроцлава і автобуси до Кракова.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!