Автобус Трускавець - Краків

Трускавець відомий своїми цілющими водами та тихими оздоровницями, але місцеві жителі сприймають його як транспортний вузол завдяки багатьом автобусам місцевого та міжнародного значення, які відправляються з Трускавця.

Ціна квитка на автобус до Кракова з Трускавця - 472 грн. Відправлення по середах та суботах з автовокзалу на вул. Дрогобицька 35, пл.4. Прибуття до Кракова традиційно на Босака 18. Ще один варіант дістатися з Трускавця до Кракова, це маршрут з пересадкою!

Продаж автобусних квитків з Трускавця, наприклад на автобус до Кракова, як і в цілому на автобуси до Польщі відбувається на сайті. Сайт дозволяє забронювати квитки на автобуси до Кракова, а також придбати їх, сплативши картами, які відкриті з використанням таких світових лідерів платіжних систем Visa або Master Card.

Все залежить від ваших особистих бажань та потреб: ви можете придбати квиток на автобус моментально, а можете забронювати і прийняти рішення пізніше, порадившись з начальством або друзями.

Як при покупці так і при бронюванні вам необхідно заповнити форму особистих даних про пасажира. Важливо заповнювати форму про пасажира правильно, без помилок та правдиво, адже змінити дані надалі буде не можна. Незважаючи на це бронювання на сайті безкоштовно. Зарезервувати можна скільки завгодно квитків, хоча день-у-день у вас це може не вийти!

Рейси з України: Харків-Краків, Вінниця-Краків, Житомир-Краків, Чернівці-Краків, Херсон-Краків, Полтава-Краків та інші.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!