Автобус Львів - Познань

Автобус Львів - Познань може бути прямим, або зі зміною транспорту в столиці Польщі - Варшаві. Мінімальна ціна квитка - 598 грн. - саме стільки коштує проїзд на автобусі на момент перевірки. Точну вартість уточнюйте з урахуванням конкретної дати, але такі дешеві квитки були на рейс Коломия - Познань - Зелена Гура. Решта перевізники пропонували проїзд за маршрутом зі Львова в Познань на кілька сотень дорожче. Також ви можете спланувати автобусну подорож в Познань з пересадкою у Варшаві!

Проте система покаже всі варіанти квитків автобусів Львів - Познань і їх вартість. Маршрути автобусів через Польщу та Україну, на які можна купити квиток на автобус в Познань зі Львова (далеко не повний список):

 • Коломия - Познань - Зелена Гура;
 • Умань - Щецин;
 • Херсон - Познань;
 • Хмельницький - Познань;
 • Івано-Франківськ - Свіноуйсьце;
 • Івано-Франківськ - Щецин;
 • Чернівці - Щецин;
 • Нова Каховка - Щецин;
 • Київ - Познань;
 • Чернівці – Бидгощ.

Як видно з рейсів, по території Польщі через Познань (а з Української сторони - через Львів) їдуть автобуси з крайньої зупинкою безпосередньо в цьому місті, а також у Щецині та Бидгощі. Також через Познань можна доїхати до Берліна.

Відправляються рейси Львів - Познань з Центрального львівського автовокзалу по вул. Стрийській, 109 і від автостанції на ж/д за адресою вул. Двірцева, 1. А ось найдешевші рейси відправляються з автостанції №2 по вулиці Богдана Хмельницького, 225.

Замовити квитки на всі рейси в Познань можна на сайті, їхати на сам автовокзал або автостанцію не потрібно. Забудьте про черги до каси - покупка автобусних квитків Львів - Познань зараз доступна через Інтернет навіть зі смартфона! Якщо ви не можете прийняти остаточного рішення - квиток на автобус можна забронювати на добу безкоштовно.

На сайті можна обрати й інші квитки на автобуси до Польщі, а також спланувати більш складну поїздку в Познань автобусом. Наприклад, якщо ви плануєте пересадку в Варшаві, то вам доведеться купити такий набір проїзних документів:

 1. Квиток на автобус Львів - Варшава - від 357 грн.
 2. Квиток на рейс Варшава - Познань - 9,99 євро (PolskiBus).

Тож якщо порівнювати вартість поїздки з пересадкою і найдешевший квиток на автобус Львів - Варшава - вигода є несуттєвою. Також пересадку в Варшаві для рейсу в Познань можуть робити і жителі Білорусі, замовляючи квиток на автобус Мінськ - Познань.

Зате автобус Львів – Познань має багато рейсів з України. Отже його можуть використовувати для пересадки: Харків-Познань, Черкаси-Познань, Полтава-Познань, Київ-Познань.

Про Познань

Познань не схожий на інші типові міста Польщі. В різний час він був під німецькою владою і навіть служив територією соцтабору. Звідси і різноманітна архітектура будівель. Частина з них виконана в стилі модернізму, а частина - в неоготичному стилі.

Як і в більшості польських міст, центральної пам'яткою тут є площа Старий Ринок. У період Другої світової війни практично всі будівлі в цьому районі були зруйновані, але їх по фотографіях відновили. Тут же є Ратуша за проектом італійського дизайнера, в якій зараз розташовується Музей історії міста.

Для шанувальників творчості є чудовий художній музей, міська галерея мистецтва і музей прикладного мистецтва. В останньому є оглядовий майданчик, з якого відкривається приголомшливий вид на місто.

Що стосується релігійних надбань, найвідоміший серед них - єзуїтський костел, він прекрасний і зсередини, і зовні, адже повністю передає дух своєї культури. Ще одна важлива пам'ятка релігії - це Базиліка святих Петра і Павла, яка вважається найдавнішим костелом Польщі.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!