Автобус Київ - Познань

Рейс Київ - Познань пропонують кілька перевізників, отже і вартість поїздки різна. Ціна квитка на автобус Київ - Познань - від 650 грн. Найдешевший варіант подорожі з Києва в Познань пропонує маршрут по середах, четвергах, п'ятницях, суботах і неділях. В інші дні пасажири можуть вибрати собі інші квитки в Познань і в Польщу, хоча вибір звичайно ж за покупцем, адже може влаштовувати ціна, але не влаштовувати час відправлення або прибуття. Зрештою різниця у вартості не така суттєва.

Квитки Київ - Познань

Квитки на автобуси Київ - Познань ви можете купити на сайті. Для цього вам знадобитися пара хвилин і доступ в Інтернет. Приємно, що купити квиток на сайті можна з будь-якого девайса, в тому числі і з телефону, якщо скористатися спеціальною формою пошуку.

Оплата квитків на автобуси Київ - Познань здійснюється також онлайн за допомогою:

  • Visa,
  • Master Card,
  • paypal.

Для тих, хто не хоче моментально приймати рішення - можна забронювати квиток на сайті, а потім викупити його до закінчення терміну броні або вибрати інший квиток або навіть рейс на автобус Київ - Познань.

Маршрут Київ - Познань

Найдешевший маршрут автобуса з Києва в Познань по середах, четвергах, п'ятницях, суботах і неділях проїжджає ланцюжок міст: Київ (відправлення о 13:00, Автостанція "Київ", вул.С.Петлюри 32, (Ж/Д Вокзал) - Коростень - Сарни - Маневичі - Хелм - Люблін - Варшава - Лодзь - Познань (9:50, Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2).

Також є маршрути, що проходять через Познань:

Квитки на них також можна замовити на сайті. В дорозі - від 17 годин, але все залежить від конкретного рейсу.

Ви можете навіть з пересадкою рейс запланувати, в тому числі:

Поїздки Київ - Познань можливі і на інших видах транспорту, але вони коштують не так дешево, як автобуси. Авіаквитки Київ - Познань також можна замовити на сайті. Як правило, це рейс з пересадкою у Варшаві від авіакомпанії LOT. Важливо, що авіаквитки в Варшаву з української столиці є прямі, і не сказати, щоб сильно дорогі. Особливо рейси на лоукост. Проте ви можете замовити квиток на літак Київ - Варшава, а з польської столиці доїхати в Познань на автобусі або поїзді. Ціна буде залежати від конкретної комбінації рейсів і дати поїздки. Мінімальна вартість - близько 100 євро, але все залежить знову-таки від того, які квитки обрані.

З/д квитки Київ - Познань також припускають пересадку в Варшаві, оскільки прямих поїздів в Познань і Берлін з Києва немає. З/д квитки на міжнародні потяги, до яких відноситься і рейс до Варшави, можна замовити тільки в касах з/д вокзалів, оскільки квитки на міжнародні потяги не продаються онлайн.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!