Автобус до Познань

Познань - велике польське місто, яке знаходиться між Варшавою і Берліном, а значить, більшість автобусів роблять тут зупинку, тому звідси легко дістатися як в Берлін, так і в Варшаву, а також у Львів, Вільнюс або Гродно та Брест

Автобус в Познань можна замовити з багатьох українських міст. Найбільшою популярністю користуються автобуси Київ - Познань і автобус Львів - Познань. Українські міста, звідки є прямі автобуси в Познань: Київ, Львів, Херсон, Кременчук, Харків (рейс Харків - Познань), Вінниця, Полтава, Житомир, Чернівці, Вінниця, Івано-Франківськ, Хмельницький, Тернопіль, Миколаїв, Коломия, Одеса, Стрий, Умань, Черкаси, Дніпро, Гайсин та інші.

Маршрут автобуса в Познань передбачає зупинку в Варшаві та різні пункти відправлення: з Києва, Кременчука та навіть Харкова.

Квиток на автобус в Познань

Квиток на міжнародний автобус в Познані є в продажі онлайн та в багатьох інших великих і маленьких містах Польщі. Замовити квитки легко и для цього не потрібні спеціальні знання та підготовка - все зрозуміло з першого разу, а процедура займає кілька хвилин.

  1. Вкажіть напрямок та дату. Додатково можна встановити інтервал дати пошуку, мови та валюти.
  2. Оберіть рейс автобуса в Познань та натисніть далі.
  3. Введіть справжні особисті та контактні дані латиницею про пасажира
  4. Сплатіть вартість квитка банківською карткою Visa або Master Card, але спочатку переконайтеся, що ліміт для розрахунку в інтернеті дозволяє це зробити.
  5. Роздрукуйте квиток на лист А4 - ви готові до посадки на міжнародний автобус.

Можна забронювати автобусний квиток. Це безкоштовно і означає можливість сплатити за квиток на 24 години пізніше, залежно від конкретного рейсу, перевізника та часу, що залишився до відправлення міжнародного автобуса до місці призначення. Лист, який підтверджує бронювання буде відправлено електронною поштою. У ньому є всі умови оплати. Будь яка людина для кого-небудь може забронювати квиток на автобус на будь-який рейс.

Ціна на автобус в Познань

Вартість авіаквитка залежить від перевізника, що означає: ціна подорожі в Познані може істотно відрізнятися! Але, звичайно, має значення і пункт відправлення. Також не варто забувати, що поїздка може мати пересадки.

Вартість подорожі з Берлина в Познань – від 15 євро. В дорозі близько 4-х годин.

Вартість авіаквитків з інших європейських міст:

Тим, хто планує поїздку в Познань з Гродно, потрібно зробити пересадку в Варшаві. Те саме стосується автобусів в Білорусь.

Давайте розглянемо найдешевші варіанти проїзду в Познань з України.

Вартість квитка на автобус Львів - Познань - від 598 грн. Таку ціну пропонує рейс з Коломиї в Познань. Окрім Львова та Коломиї автобус проїжджає Івано-Франківськ і Рогатин. Автобус курсує у вівторок, четвер, суботу, неділю. Це найдешевший прямий автобус в Познань, але з пересадкою в Варшаві можна дістатися до місця і дешевше. В будь якому разі можна спробувати.

З Луцька в Познань можна доїхати автобусом за 682 грн. Весь рейс – Кременчук - Познань, який проходить через населені пункти України: Черкаси, Пересяслав-Хмельницький, приїжджає до Києва, далі через Жітомир, Вінницу, робить зупинку в Луцьку та Володимир-Волинському. Далі вже подорож проходить по польській території: Люблін, Радом, Варшава, Лодзь, Конін і нарешті прибуває в Познань. В дорозі - 14 годин. Наявність квитків перевіряйте онлайн.

З Володимира-Волинського подорож в Познань коштуватиме 630 грн. На цей же рейс легко купити більш дешевий квиток на автобус Черкаси - Познань, а також рейси типу: Кременчук - Познань, Вінниця - Познань, Полтава - Познань, Чернівці - Познань, Житомир - Познань, Харків-Познань, Хмельницький - Познань, Івано-Франківськ - Познань, Рівне - Познань, Тернопіль - Познань, Коломия - Познань, Миколаїв - Познань, Одеса - Познань, Стрий - Познань, Умань - Познань, Дніпро - Познань, Кам`янець-Подільський - Познань, Луцьк - Познань, Калуш - Познань, Косів - Познань, Лубни - Познань, Херсон - Познань.

Автобус в Познань з пересадкою

З багатьох міст в Познань їдуть прямі автобуси, так що купити квиток взагалі не проблема. Але з деяких міст пряме сполучення відсутнє і тоді потрібно комбінувати між собою квитки. Так квиток на прямі рейси Суми - Познань або Кривий Ріг - Познань можна і не знайти. У цьому випадку слід планувати поїздки з пересадками в зручних або великих транспортних вузлах, таких як:

  • Київ;
  • Львів;
  • Варшава

Наприклад, купуйте авіаквиток в Київ, а потім з Києва в Познань.

Або припустімо, з Ковеля, який знаходиться поруч із польським кордоном, немає прямого авіаквитка в Познань. Що ж, маршрут Ковель - Познань можна організувати з пересадкою в Варшаві.

Автовокзал Познані

Автовокзал в Познані більше схожий на аеропорт. Це величезне сучасне будівництво з повним набором сучасних послуг для пасажирів, які подорожують до Європи або прибувають з неї. Знаходиться приблизно за півкілометри від центру та недалеко від ж / д вокзалу. Центральний автовокзал або Dworzec PKS знаходиться по вулиці Towarowa 17.

До речі, міські транспортні перевезення в Познані коштують по-різному в різні залежності від пори року! Це цікава особливість міського транспорту.

Автобус Київ - Познань

Рейс Київ - Познань прямий саме з такими кінцевими зупинками, але є маршрути типу Полтава-Щецін, Кременчук - Познань, Харків - Бидгощ, які також дозволяють замовити такий авіаквиток. Можно сказати, що з Києва в Познань є прямі автобуси щодня. Просто рейси і перевізники фактично різні.

Вартість квитка на автобус Київ-Познань - від 829 грн. Для того, щоб добратися в Познань, можна спокійно зробити пересадку в Варшаві, хоча економія буде незначною. Прямий рейс в Познань з Києва коштуватиме десь 35 євро, тоді як рейси в Варшаву коштують від 15-ти. А місцевий транспорт завжди дешевше, так що економія на особу.

Автобус Львів - Познань

Автобуси зі Львова в Познань є щоденно і, чесно кажучи, у величезній кількості! Пропозиції є від різних перевізників і мають дуже багато рейсів, маршрутів включають в себе відрізок шляху Львів-Познань, а це означає, що час відправлення та прибуття може бути будь-яким, як і вартість поїздки. Вартість проїзду в Познань зі Львова - менше 600 грн, а точніше 598. Деталі дивіться в системі, де можна знайти квитки на автобуси Львів - Познань.

Автобуси в Польщу

Автобуси, які їдуть до Польщі, зазвичай недорогі. В Польші взагалі будь-який транспорт дешевий, тому ціни не кусаються. З України є різні автобуси в Польшу і за вартістю квитка, і за містом відправлення. Найчастіше пасажири шукають в автобусних касах та на сайті квитки на автобуси в Краків і автобуси до Варшави. Але це і не дивно, адже це найбільші та найцікавіші міста з міжнародними аеропортами та розвиненою інфраструктурою.

Ними цікавляться частіше, ніж автобусом в Люблін, який хоч і ближче, але набагато менше. І тим більше автобусами у Вроцлав. Занадто далеко! Хоча.. сьогодні багато українців навчаються в польських вузах, зокрема й у Вроцлаві. Познань цікавить більше як місце роботи або пересадки.

Познань - що подивитися

Що подивитися в Познані? За кількістю населення - це п'яте місто Польщі. Дата заснування робить його одним з найстаріших. Пам`ятки Познані - типові для Польщі: Ратуша, Дворець Мельжиньских, Старый рынок.

Цікаві архітектурні пам'ятки: Палац Горки, Іезуитський комплекс, Королівський палац, Імператорський палац, (Цезарський палац,), Церква Святого Іоанна Іерусалимського за стінами. Також гостям буде цікаво оглянути Острів Тумський, Базилік святих Петра і Павла, Старий Бровар, пам'ятник Шопену.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!