Автобус Коломия - Познань

Не секрет, що серед містечок Західної України Польща — дуже популярний напрям міжнародних автобусів, і Коломиї в цьому ключі є що запропонувати пасажирам. Ціна квитка на прямий автобус з Коломиї до Познані — від 735 грн. Тривалість поїздки — 17 годин.

Маршрути автобусів, що дозволяють замовити квиток на автобус Коломия - Познань:

  • рейс Коломия - Познань - Зелена Гура;
  • рейс Косів - Познань;
  • автобус Чернівці - Щецин.

Крім квитків на прямі автобуси, пасажири можуть спланувати пересадку у Львові, замовивши комбінацію квитків Коломия - Львів, а потім доїхати автобусом зі Львова до Познані. Через Львів можна побудувати й інші автобусні маршрути, наприклад, Київ - Познань або замовити квиток на прямий рейс.

Також до Познані можна доїхати з пересадкою у Варшаві так:

  • купуйте квиток на автобус Коломия - Варшава, вартість проїзду — від 451 грн;
  • з Варшави до Познані можна доїхати місцевим автобусом або поїздом.

На сайті є можливість купити квитки онлайн, для чого пасажирам потрібен доступ до Інтернету. Оплатити проїзд можна за допомогою банківської карти або електронними грошима пайпал. Також для зручності можна забронювати квиток і здійснити платіж через термінал або в касі банку. Плюс бронь автобусних квитків дає можливість прийняти остаточне рішення про поїздку, не турбуючись, що ваше місце займе хтось інший.

На сайті можна замовити й інші квитки на автобуси до Познані, а також такі популярні рейси, як Київ - Варшава та Львів - Варшава.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!