Автобус Коломия - Варшава

Коломия — одне з міст, звідки є прямий автобус до Варшави. Ціна за проїзд автобусом у напрямку Коломия - Варшава — від 451 грн. Найдешевший автобус в Польшу по данному напрямку — це рейс Чернівці - Варшава! Їздить щодня, і його маршрут виглядає так: Чернівці - Снятин - Коломия - Івано-Франківськ - Рогатин - Львів - Люблін - Варшава.

Автовокзал прибуття — це «Zachodnia» за адресою Al. Jerozolimskie, 144, основне місце, де роблять зупинку міжнародні автобуси з України в Варшаві. Поїздка до Варшави з Коломиї досить тривала — близько 13 годин, але можна спланувати проїзд з пересадкою, наприклад:

  1. доїхати на місцевому транспорті до Львова,
  2. а там сісти на автобус Львів - Варшава або якось по-іншому спланувати переїзд і купити квиток на інший автобус до Польщі.

Замовити та забронювати квиток на сайті може будь-хто — досить ввести необхідні дані в систему. Тільки враховуйте можливість затримки автобуса на кордоні Україна – Польща: при проходженні КПП таке трапляється, особливо з наземним пасажирським транспортом. Втім, далеко не завжди.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!