Автобус Черкаси - Познань

Є прямий автобус Черкаси - Познань. Ціна квитка на автобус Черкаси - Познань — 1050 грн. Курсує за маршрутом щодня. В дорозі до Польщі — близько доби. Повний рейс: Кременчук - Познань. Маршрут прямування автобуса: Кременчук - Черкаси (13:35, автовокзал, вул. Крупської, 7) - Переяслав-Хмельницький – Київ (автовокзал «Видубичі») - Житомир - Рівне - Луцьк - Володимир-Волинський - Замосць - Люблін - Радом - Варшава - Лодзь - Конін - Познань (14:15, автовокзал, вул. Stanislawa Matyi, 2).

Якщо цей маршрут з якихось причин не підходить, то можна підібрати варіант з пересадкою. Найбільш логічний — у Києві. Також можна спланувати поїздку Черкаси - Познань з пересадкою у Львові (доїхати до Львова, а там пересісти на автобус Львів - Познань) або у Вінниці. Хоча прямий рейс вийде:

  • більш комфортним — не потрібно розвантажуватися - завантажуватися, думати, куди подіти багаж та інше,
  • швидшим — ви не витрачаєте час на посадку на наступний рейс, який може бути за кілька годин,
  • дешевшим — економія з пересадкою незначна і не може компенсувати втрати часу та комфорту.

З пересадкою у Варшаві зекономити не вийде:

  • Ціна квитка на автобус Черкаси - Варшава — від 840 грн.
  • Вартість проїзду з Варшави до Познані — 9,99 євро (280-300 грн. в залежності від курсу валют).

Купити квитки на всі автобуси до Познані можна на сайті через систему пошуку і бронювання. Оплата покупних автобусних квитків доступна тут же. На сам автовокзал або автостанцію їхати не потрібно, а значить, немає необхідності витрачати зайвий час, гроші і нерви. Купівля автобусних квитків Черкаси - Познань зараз доступна по Інтернету навіть з планшета або мобільного телефону — був би доступ до Мережі! На сайті можна вибрати й інші квитки на автобуси до Польщі, а також спланувати більш складну поїздку до Познані автобусом.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!