Автобус Черкаси - Варшава

Черкаси і Варшаву об'єднує прямий автобус! Ціна квитка на автобус за маршрутом Черкаси - Варшава — близько 900 грн. Точну ціну дізнайтеся в системі. Рейс автобуса Кременчук - Познань, в який входить і цей напрямок, здійснюється щодня.

Маршрут прямування автобуса: Кременчук - Черкаси - Переяслав-Хмельницький - Київ - Житомир - Рівне - Луцьк - Володимир-Волинський - Замосць - Люблін - Радом - Варшава - Лодзь - Конін - Познань. Відправлення з Черкас, з автовокзалу по вулиці Крупської відбувається о 13:35, а прибуття до Варшави традиційно для автобусів з України на автовокзал «Варшава Заходня».

Що характерно, автобус проїжджає як Київ, так і Луцьк, так що можна купити квитки на автобуси:

Хоча в цих конкретних транспортних вузлах багато пропозицій з перевезення пасажирів такого плану, і в цілому інші автобуси до Польщі проїжджають через ці міста.

Міжнародні автобуси до Польщі з Черкас регулярно курсують цим маршрутом, що зручно для місцевих жителів, а те, що квиток можна купити і забронювати онлайн, — вдвічі приємніше. Пасажири можуть забронювати квиток, перебуваючи у себе вдома, і немає необхідності йти до квиткової касу, як це було раніше, навіть для покупки квитка на міжнародний автобус з Черкас.

Що стосується рейсів до самих Черкас, то тут можна використовувати місцеві рейси автобусів, а також популярні міжміські, такі, як Київ - Черкаси. До речі, цей рейс у тому числі дозволяє зробити в столиці України пересадку і з комфортом доїхати до Польщі.

Також на сайті можна забронювати вподобаний квиток. Це явище тимчасове і безкоштовне.

Уточнюйте умови проїзду, навівши на символ автобусика — там вказані знижки, дані про допустимі норми багажу, а також є інша корисна інформація.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!