Автобус Мінськ - Познань

Автобус Мінськ - Познань пропонує прямий рейс, хоча деякі пасажири люблять робити зупинку в Варшаві, Бресті або Гродно. Ціна квитка на автобус Мінськ - Познань - 101 білоруський рубль (BYN) або приблизно 50 євро.

На сайті під час придбання квитка в Познань, ви можете самостійно вибрати валюту розрахунку. В дорозі пасажири знаходяться близько 17-18 годин, в залежності від рейсу.

З пересадкою у Варшаві економія вийти від 10-20 євро, в залежності від комбінації обраних рейсів, отже, вирішуйте самі чи воно того варте.

Мінімальна вартість поїздки Мінськ - Познань з пересадкою у Варшаві:

  1. квиток на автобус Мінськ - Варшава - 19,55 євро;
  2. квиток на автобус Варшава - Познань - 9,99 євро.

З іншого боку ви можете запланувати пересадку на території Білорусії, але різниця в ціні буде в межах кількох євро, якщо взагалі вдасться доїхати до Варшави дешевше, ніж за 20 євро. І це з урахуванням, що до Бреста та Гродно також потрібно дістатися.

На сайті можна замовити квиток на автобуси до Мінська і в Польщу. Незважаючи на те, що квитки не дешеві - пересадка не у всіх випадках доцільна, хоча ви можете спланувати маршрут з Мінська в Познань за 30 євро, в разі, якщо вийде знайти дешеві квитки до Варшави і в Познань зі столиці Польщі.

Купити квитки онлайн дуже легко за допомогою банківської карти, причому для покупки можна використовувати навіть смартфон , головне – мати доступ до Інтернет. Зайдіть в кафе, встановіть з'єднання з wi-fi і плануйте подорож до Польщі або навіть до Європи. На сайті також можна забронювати квитки на автобуси.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!