Автобус до Гдині

Гдиня - частина агломерації Труймясто, що складається з Гданська, Сопота і Гдині. Фактично можна не розділяти три міста і купувати квитки відразу в Гданськ, адже три міста з'єднує міська електричка, яка тут вважається основним видом пасажирського транспорту. Аеропорт перебувати в Гданську.

Ціна квитка на автобус до Гдині: прямий автобус Львів - Гдиня - 891 грн.

Гдиня - відносно молоде місто, який раніше був рибальським селом. Містом став завдяки морському порту. Саме в Гдині зародилося об'єднання "Солідарність".

У Гдині є два корабля-музею: військовий корабель «Блискавіца» і навчальний вітрильник «Дар Поможа». Також тут є свій океонаріум.

Регулярні автобуси до Польщі є не тільки в основні населені пункти і відповідно попит є не тільки на автобуси до Варшави і автобуси до Кракова. Продаж автобусних квитків на міжнародні та деякі внутрішні рейси здійснюється різні міста, в тому числі в: Торунь, Слупськ, Кошалін, Колобжег. Хоча було б не зовсім вірно стверджувати, що квитки на автобус Київ-Варшава і автобус Львів-Варшава, а також автобуси Київ-Краків і автобуси Львів-Краків не самі купуються. Якраз дуже навіть затребувані на українському ринку транспорту і серед українців безпосередньо.

Автобус Львів - Гдиня

Автобус Львів - Гдиня варто так само, як і квиток до сусіднього міста Гданськ - від 735 грн. з пересадкою і від 891 грн. за квиток на прямий рейс. Так що особливої різниці, який квиток купувати немає. Пасажир цілком може вибрати той рейс, який йому найбільш зручний з особистих міркувань і не помилиться в ціні. Інша справа, що маршрут Львів - Гдиня з пересадкою у Варшаві передбачає пересадку в польській столиці на автобус Варшава - Гданськ, оскільки такий квиток можна знайти на сайті автобуса-лоукост polskibus від 11 злотих, в той час як прямий рейс до Гдині варто все 50. але засмучуватися не потрібно - по Тряйместу, куди входить Гдиня, Гданськ і Сопот їздить громадський транспорт, здатний недорого доставити в будь-яку точку.

Автобуси в Гдині з України

На сайті ви можете знайти квитки на автобуси в Гдині і Гданська з багатьох інших міст України. Замовляйте і бронюйте квитки за вигідними цінами онлайн. Прямих рейсів, таки як Київ - Гдиня небагато. Все більше з пересадками. Серед популярних напрямків, через Львів і Варшаву: Херсон - Гдиня, Харків - Гдиня, Запоріжжя - Гдиня і Вінниця - Гдиня.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!