Автобус Львів - Гдиня

Автобус Львів - Гдиня дуже популярний останнім часом в українців. Сьогодні багато хто переїхав до Польщі для постійного життя або роботи, і частина переселенців кинулася відразу до моря. Гдиня — відмінне місце для цього. Можна сказати, що Гданськ, Гдиня і Сопот дають хороші можливості для життя і працевлаштування, а близькість моря, як ніколи, заворожує. Місто молоде і виникло після Першої Світової війни на місці рибальського поселення, тож про історичні пам'ятки говорити не доводиться. Але любителі морської справи знайдуть можливість відвідати кораблі-музеї «Блискавиця» і «Дар Поможа» воістину захоплюючою! Приємне враження залишить і Трьохградський ландшафтний парк.

Купити квиток на автобус Львів - Гдиня можна онлайн. Ціна квитка зі Львова до Гдині — від 891 грн. на прямий рейс, а з пересадкою можна доїхати за 735 грн. Також не забувайте, що Гдиня, Гданськ і Сопот — це фактично один населений пункт, тож ви сміливо можете шукати і купувати квитки на автобуси до Гданська так само, як ви шукайте рейси до Гдині.

Для інформування пасажирів, які шукають альтернативу прямих рейсів Львів – Гдиня: на сайті продаються квитки і до Гданська і Сопота зі Львова, інша справа, що ціни на них такі самі, як і до Гдині. Вже краще розглядати рейс з пересадкою.

Також дуже зручно доїхати до Гдині з пересадкою у Варшаві:

  1. Купуєте квиток на автобус Львів - Варшава (головне, зробіть багатогодинний зазор між рейсами на випадок черг на КПП Україна - Польща).
  2. Замовляєте квиток на автобус Варшава - Гдиня на сайті або вже на місці. Квитки на поїзд також підійдуть в якості альтернативи.

Найдешевший проїзд з пересадкою у Варшаві буде виглядати як комбінація квитків на автобус Львів - Варшава за 357 грн. (купити можна на цьому сайті) плюс квиток на рейс polskibus Варшава - Гданськ від 11 злотих (такі ціни можна знайти на сайті polskibus, якщо шукати квитки за два місяці до відправлення).

Але прямий рейс до Польщі набагато зручніший, хоч і ціна у нього трохи вища, але це не настільки суттєво, з огляду на велику відстань між Львовом та Гдинею. Тривалість подорожі становить 14-16 годин в залежності від рейсу.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!