Автобус Харків - Гдиня

З Харкова до Гдині якийсь час можна було доїхати на прямому автобусі. Тепер же пасажирам доведеться шукати квитки з пересадками в Києві і Львові. Квитки на прямий рейс можна знайти на сайті, їх розкуповують заздалегідь - тому плануйте поїздку в Польщу за кілька тижнів.

Ціна квитка на автобуси у напрямку Харків - Гдиня з пересадкою в Києві залежить від вартості комбінації квитків, які ви можете підібрати на сайті:

Можна дістатися у напрямку Харків - Гдиня через Львів:

Є сенс планувати пересадку на маршруті Харків - Гдиня і через столицю Польщі:

Слід зазначити, що Гданськ, Гдиня і Сопот по суті є зараз одним містом, сполученим маршрутами громадського транспорту, тому, якщо у вас не вийшло знайти квиток на автобус до Гдині - пошукайте рейси до Гданська і Сопот. Наприклад, квиток на автобус Харків - Гданськ. Ви можете забронювати ті квитки, що вам сподобалися на 24 години, якщо часу до від'їзду достатньо.

На сайті легко знайти квитки на автобуси до Польщі, особливо у великі міста. І навіть якщо немає прямого рейсу, завжди можна купити квиток на автобус до Варшави і спланувати поїздку місцевими поїздами, автобусами та літаками. З Києва можна купити авіаквитки до Варшави, а з польської та української столиць - авіаквитки в Гданськ, що знаходитися поряд з Гдинею, як уже згадувалося. Хоча автобуси мають цінову перевагу над перельотами, та й автовокзали знаходяться в центрах міст, на відміну від аеропортів.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!