Автобус Київ - Гдиня

Через Київ проходить маршрут, який дозволяє доїхати до цього міста біля Гданська автобусом. Ціна квитка на автобус Київ - Гдиня - 1155 грн. Варіацією на тему транспорту може послужити рейс автобуса Київ - Гданськ, ціна квитка на який - 1050 грн. Справа в тому, що Гданськ, Гдиня а ще Сопот утворюють в Польщі так зване Тряйместо, тобто по суті одне велике місто. Немає особливого значення, куди купувати квиток на міжнародний автобус - це все поруч.

Також ви можете запланувати поїздку до Гдині з пересадкою у Львові або Варшаві. Пересадка часто зручна, якщо у пасажира є справи в місті, де він хоче змінити транспорт. Або ж є бажання проїхати частину шляху на поїзді (або літаку) або ж банально - зміна автобусів допомагає заощадити на проїзді в разі покупки недорогих квитків. Але це все дуже індивідуально.

Подорож автобусом до Гдині з Києва з пересадкою у Львові:

І звичайно можна доїхати до Гдині з пересадкою у Варшаві:

  1. автобус Київ - Варшава - від 420 грн;
  2. місцевий транспорт з Варшави до Гдині або Гданську, наприклад - Польскібас.

Також ви можете знайти квитки на автобуси до Польщі з інших міст України та скласти інші комбінації рейсів. В кінцевому підсумку все залежить від пасажира - як саме він хоче доїхати на місце.

Що стосується Києва, то не варто забувати про авіаквитки в Польщу, адже є прямий авіарейс Київ - Гданськ. Так що якщо ціна Вас влаштовує, то можна купити авіаквитки до Гданська, а далі на міському транспорті доїхати до Гдині.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!