Автобус Київ - Гданьск

Автобуси Київ - Гданськ курсують за маршрутом регулярно, що дозволяє легко знайти квитки в потрібні дні та години. Ціна квитка з Києва до Гданська - від 1050 грн. Причому у цього напряму є неочевидні переваги.

Гданськ разом з містами Сопот і Гдиня утворює єдиний мегаполіс на Березі Балтійського моря (з'єднання ще називають "Трьохградіє" або "Труймясто"), тому не має значення, купуєте ви квитки на автобуси в Гданськ, Сопот чи в Гдиню.

Давайте порівняємо вартість квитків до Гданська і Гдині з Києва на сьогоднішній момент:

 • Ціна квитка на автобус Київ - Гданськ - від 1050 грн.
 • Квиток на автобус Київ - Гдиня коштує від 1155 грн.

Проте між містами курсує громадський транспорт, так що ви можете купити квиток в одне місто і переїхати потім в інше на місцевих автобусах або трамваях.

Маршрути автобусів з включеним інтервалом Київ - Гданськ:

 • Харків - Гдиня;
 • Київ - Гданськ;
 • Чернігів - Гдиня.

Як бачите, багато автобусних рейсів до Польщі мають крайню зупинку в Гдині і всі вони проїжджають Гданськ.

Купівля квитків на автобуси Київ - Гданськ на сайті

Відвідувачі сайту можуть сміливо замовити квитки на автобуси з Києва до Гданська, а також зі Львова, Харкова, Чернігова та інших українських міст. Для цього потрібно:

 1. Вибрати відповідний рейс Київ - Гданськ або спланувати поїздку з пересадками;
 2. Визначитися з датою рейсу;
 3. Забронювати, а потім оплатити квитки на автобуси;
 4. Роздрукувати квиток на аркуші А4;
 5. З'явитися на автовокзал за 40 хвилин до відправлення для проходження всіх процедур і упаковки багажу.

Та ж сама процедура покупки очікує всіх, хто хоче замовити або просто забронювати квиток на автобус. Відзначимо, що в більшості випадків бронювання діє всього 24 години. Але ви можете купити квиток, а потім повернути його за зазначеною процедурою. 100% вартість квитка буде повернута тільки в разі скасування рейсу з вини перевізника, а такого зазвичай не трапляється. Оператори можуть допомогти пасажиру пересісти на інший рейс Київ - Гданськ, для цього важливо вказувати вірні контактні дані.

Поїздка Київ - Гданськ з пересадкою у Львові або Варшаві

Також на сайті ви можете легко спланувати поїздку з пересадкою в великих транспортних вузлах, на зразок міст Львів і Варшава.

Поїздка Київ - Гданськ з пересадкою у Львові:

Подорож з Києва до Гданська з пересадкою у Варшаві:

 1. автобус Київ - Варшава (також можна вибрати поїзд і літак, але вони дорожчі);
 2. поїзд або автобус Варшава - Гданськ - від 11,42 євро.

Також, щоб заощадити, пересуваючись по Польщі, можна підібрати акцію від компанії Польскібас. Їх квитки продаються на сайті.

Звичайно, остаточна ціна поїздки буде залежати від тієї комбінації рейсів у напрямку Київ - Гданськ, яку вибере пасажир. І ціна - не завжди головний елемент в плануванні подорожей до Польщі. Також на сайті можна знайти незвичайні квитки, на кшталт напрямків: Харків - Лодзь, Кременчук - Лодзь та інші.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!