Автобус Харків - Варшава

Автобус Харків - Варшава, зазвичай автобус в Польшу, їде через Київ. Ціна квитка на рейс Харків - Варшава — від 900 грн.

Маршрут автобуса Варшава - Харків: Варшава, Автовокзал «Zachodnia» - Люблін - Ковель - Сарни - Коростень - Київ - Полтава - Харків. Рейс щоденний! Графік руху доступний на сайті. Іншими словами, на сайті можна купити квиток на автобус Полтава - Варшава як частину цього рейсу. Дуже зручно для жителів Полтави.

Квиток на автобус Харків - Варшава

Замовити квиток на автобус Харків - Варшава можна на сайті, як, втім, і на будь-який інший рейс з України до Польщі і в будь-яку іншу країну. На автобусі з України можна доїхати навіть до Китаю. Питання тільки в часі, ціні та кількості пересадок. З Польщею пощастило більше: рейси переважно прямі, хоча розбиваючи рейс на відрізки, можна заощадити. Так що кожен вибирає свій рейс, виходячи з можливостей і бажання.

Також є можливість забронювати квиток безкоштовно, і це дуже зручна функція з багатьох причин. Деякі навіть примудряються отримати шенгенську візу, надавши тільки бронь на автобусний рейс. Правда, бронювання протримається недовго: кінцева дата зазначена в листі, який повідомляє про бронювання, зате можна прийняти рішення комфортно.

Купити квиток просто онлайн: виберіть напрямок, рейс, введіть персональні та контактні дані, внесіть оплату за допомогою банківської карти. Купівля онлайн нічим не відрізняється від придбання в касі на автовокзалі! Просто зробіть замовлення через систему на сайті — вона зрозуміла і доступна для будь-якого користувача. Головне — повністю вказувати всю запитувану інформацію!

Оплатити можна банківською картою:

  • Visa;
  • Master Card.

Квиток з Харкова до Варшави електронний, якщо ви купили його на сайті. Але в касі сьогодні діє той же принцип. При бронюванні та купівлі робиться запис у базі даних. Але на відміну від квитка в касі, електронний квиток вкрасти не можна, адже тільки особа, зазначена при купівлі, може сісти на даний автобус. Можна не боятися його втрати, є можливість роздрукувати на будь-якому принтері.

Автобус до Варшави зі Східної України — приємне доповнення до рейсів з інших частин України. Зручно, що можна доїхати без пересадок.

Автобуси до Польщі

Міжнародні автобуси до Польщі можна планувати по-різному, в тому числі і з пересадкою в столиці, тобто спочатку замовити квиток на автобус Харків - Київ, а потім вже пересісти на рейс Київ - Варшава. Альтернативою і того, й іншого рейсу може стати поїзд, але тут вже треба дивитися на ціну. На сайті можна замовити квитки до інших польських населених пунктів, у тому числі замовити проїзні документи до Польщі на автобуси до Вроцлава і автобуси до Кракова. Як варіант, можна зробити пересадку у Львові, а потім купити автобусний квиток вже зі Львова до Варшави. Усередині Польщі можна подорожувати також на автобусі з компанією лоукост Польскібас.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!