Автобус Львів - Люблін

Люблін і Львів поєднує прямий дешевий автобус. Маршрут в Польщу користується популярністю. Ціна квитка на автобус Львів - Люблін - близько 210 грн., Але іноді зустрічаються і більш дешеві квитки - завжди потрібно дивитися на конкретну дату, адже вартість залежить від перевізника. Велика частина автобусів зі Львова відправляється з автовокзалу на вул. Стрийській, але є рейси з відправленням з привокзальної площі. Тут важливо знати, що рейс в Люблін - це частина маршруту автобуса до Варшави, але є і окремі рейси. Також автобуси до Познані з України часто проходять через Люблін (за рідкісним винятком).

Поїздка до Любліна та Польщі

Відправлення автобуса є в різний час, рейси здійснюються весь тиждень щодня і замовити квиток онлайн можна цілодобово. Через Інтернет також можна забронювати квиток на автобус в Люблін. Це буде ненадовго, зате безкоштовно. Поїздка до Любліна, як і багато інших коротких подорожей до Польщі:

  • не тільки цікава,
  • але й вигідна відносно можливостей шопінгу.

Автобуси зі Львова до Любліна - кращий і найшвидший спосіб транспортного пасажирського сполучення між містами. Прямого авіарейсу між ними немає, а якби і був, то складно сказати, чи було б це швидше, ніж автобус. Плюс вартість перельоту відносно вартості проїзду на автобусі була б набагато вище. Поїздка до Любліна запам'ятається.

Купити квиток на автобус в Люблін на сайті дуже легко. Вартість залежить від маршруту, рейсу, перевізника, а також часто від курсу валют. Але тут важливо дивитися на те, який перевізник здійснює транспортування пасажирів. Максимально заощадити можна з пересадками. Тобто квиток на довгий рейс апріорі дорожче, ніж на короткий і цю проблему вирішують пересадки.

До польської столиці з Любліна їхати всього три години. Автобуси до Варшави майже всі проїжджають Люблін, причому як зі Львова, так і з Луцька, Ковеля та інших українських міст. Безпосередньо в Люблін можна доїхати з Києва, причому квиток на автобус Київ-Люблін вартує зовсім недорого. За 800 грн. без пересадки можна доїхати до місця на автобусі Харків - Люблін, правда ці рейси вже не щоденні.

Зі Львова є інші, не менш цікаві рейси автобусів:

І всі квитки є в продажу!

Люблін, як прикордонне місто - дуже гарне місце для пересадки, та ще й і з власним аеропортом, звідки літають лоукости Польщі. власне це часто дуже хороший стимул поїхати саме в Люблін. Авіаквитки в Польщу, а точніше в Люблін є з Великобританії, Ірландії, Бельгії та скандинавських країн - Норвегії та Швеції. Квиток на літак до Осло може коштувати від 200 грн. на початку продажів. Також доступні рейси до Брюсселя, Лондона, Дубліна, Стокгольму.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!