Автобус Київ - Люблін

Київ і Люблін пов'язує прямий автобус Київ-Варшава, який проїжджає Люблін.

  1. Ціна квитка на автобус Київ - Люблін - від 450 грн і вище. Це десь від 12 євро.
  2. Для порівняння - мінімальна вартість проїзду з Києва до Варшави - 420 грн або близько 15 євро.
  3. Також в якості місця для пересадки можна вибрати транспортний вузол на заході, звідки можна купити квиток на автобус.

На сайті є в продажу не тільки автобус в Люблін, а й багато квитків на автобуси до Польщі. До слова, авіаквитки в Польщу, а точніше до Варшави також є з Києва. Що стосується лоукостів, то Київ і Катовіце пов'язує прямий рейс, який вважається дешевим.

На сайті можна не тільки купити автобусні квитки, а й тимчасово забронювати їх безкоштовно. Резервація відбувається завжди після введення даних про пасажира, але дійсна вона недовго - лист з підтвердженням приходить на вказану адресу електронної пошти. Іноді пасажирів цікавить Люблін більше, ніж Варшава. Так часто буває, якщо з Любліна є дешевші квитки на літаки.

Квитки на автобуси до Варшави з Києва більш популярні, ніж в Люблін і це закономірно для двох столиць. Тут важливо знати, що автобуси в Люблін - це частина маршруту автобуса до Варшави, але є і окремі рейси. Також автобуси в Познань з України часто проходять через Люблін (за рідкісним винятком).

З Києва є кілька інших цікавих рейсів в Польщу, які можуть зацікавити навіть більше, ніж квитки в Люблін, наприклад автобуси: Київ-Варшава, Київ-Краків, Київ-Вроцлав.

Графік руху всіх автобусів є в системі, плюс його можна знайти в підтвердженні оплати. Відправлення автобуса є в різний час, рейси здійснюються весь тиждень щодня і замовити квиток онлайн можна цілодобово. По інтернету також можна забронювати квиток на автобус в Люблін. Це буде ненадовго, зате безкоштовно. Поїздка до Любліна, як і багато інших коротких подорожей до Польщі, є не тільки пізнавальною, але й вигідною в плані шопінгу.

Найдешевший квиток в Люблін можна замовити з Луцька і Львова, хоча це дивно, але саме автобус Львів-Люблін - більш популярний. Якщо знайти дешевий ж/д квиток не вдалося - замовте квиток на автобус Київ-Львів.

За 800 грн. без пересадки можна доїхати до місця на автобусі Харків - Люблін, правда ці рейси вже не щоденні. Причому рейс проходить через Київ. Чи не найдешевший, але досить зручний варіант для харків'ян.

Про Люблін

Що найцікавіше можна побачити в Любліні? Цей найбільший місто в Польщі називають ще й «польським Оксфордом» за те, що там зосереджено неймовірну кількість навчальних закладів - як державних, так і приватних.

Заснований приблизно в 12 столітті, Люблін надзвичайно багатий на історичні місця, але при цьому мало заповнений подорожуючим народом, як інші польські міста. Кожен, хто потрапляє сюди, може неспішно прогулятися по невеликих вуличках і побачити такі чудові місця:

  • Люблінський замок - безкоштовний історичний музей, з вежі якого можна побачити місто у всій його красі;
  • Майданек - меморіальний музей на складному і страшному місці, де в роки Другої світової війни розташовувався концтабір, саме тут було вбито близько 80 000 в'язнів;
  • Замкова каплиця - капела, де можна побачити розписи в російсько-візантійському стилі;
  • Краківська брама, що відкривають шлях до Старого міста;
  • Домініканський костел - спорудження 14 століття, яке пережило пожежа і реставрації, яке вважається перлиною Польщі;
  • Ринкова площа з особняками в стилі бароко, під якою пролягають тунелі і 14 залів, в яких можна дізнатися історію міста.

Добираються до Любліна з Бреста або Львова на автобусі, можливі також поїздки на поїзді «Київ - Варшава».

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!