Автобус в Щецин

Щецин - невелике портове місто цікавий не тільки тим, що сюди є прямі автобуси з України та зручністю добиратися до Берліна, а й в останні роки місто стало розвиватися як студентський центр. Берег Балтійського моря відкриває можливості для пляжного відпочинку.

Якщо ви задумали Їхати з Щецина в Берлін, то квитки можна купити на місцевому автовокзалі або на сайті онлайн. Польська автобусна лоукост-компанія Польскібас продає квитки зі Щеціна в Берлін за 39 злотих. Це привабливий план, адже до німецького кордону всього 16 км.

Дістатися до самого Щецина найзручніше на автобусі, тим більше, що прямих рейсів з України вистачає.

Ціна квитка на автобус в Щецин

Ціна квитка на рейси в Щецин (обов'язково перевіряйте актуальність тарифів на проїзд в автобусах в системі):

 • автобуси Київ - Щецин - від 997 грн.
 • автобус Львів - Щецин - від 909 грн.
 • автобус Полтава - Щецин - від 1312 грн.
 • автобус Чернівці - Щецин - від 1050 грн.
 • автобус Житомир - Щецин - від 1050 грн.
 • автобус Івано-Франківськ - Щецин - від 924 грн.
 • автобус Луцьк - Щецин, ціна проїзду - від 840 грн.
 • автобус Рівне - Щецин, вартість квитка - від 892 грн.
 • автобус Вінниця - Щецин, вартість квитка - від 1040 грн.
 • автобус Хмельницький - Щецин, тариф поїздки - від 1040 грн.
 • автобус Чернівці - Щецин, ціна поїздки - від 1100 грн.
 • автобус Умань - Щецин обійдеться - від 1155 грн.
 • автобус Миколаїв - Щецин вартує - від 1267 грн.
 • рейс Харків - Щецин, ціна квитка - від 1249 грн з пересадкою і 1575 грн. безпосередньо;
 • автобусний рейс Запоріжжя - Щецин, ціна проїзду - від 1550 грн. з пересадкою в Києві;
 • автобусний рейс Дніпро - Щецин, вартість квитка з Дніпропетровська - від 1449 грн. з пересадкою в Києві.
 • рейс Кременчук - Щецин, ціна квитка - від тисячі триста шістьдесят чотири грн. з пересадкою в Києві.
 • автобус Суми - Щецин, ціна поїздки - від 1249 грн. з пересадкою у Варшаві.

З Києва рейс робить своєрідний гак по Польщі і можна заодно замовити квиток на автобус в Люблін.

Якщо ви зібралися купити квиток Херсон-Щецин - готуйтеся шукати варіант з пересадкою.

Варіанти з пересадкою зручні в Варшаві або доїхати на автобусі в Познань, а потім вже в Щецин. Деякі пасажири також їдуть з цією метою на автобусі до Гданська, але це не найкраще рішення. Найдешевше їхати через Варшаву.

Обов'язково звертайте увагу на те, що багато перевізників дають невеликі знижки для дітей, студентів та пенсіонерів. Якщо пасажир, для якого ви замовляєте квиток підпадає під одну з таких знижок, обов'язково вказуйте вікову категорію. Навіть третя особа може оплатити квиток онлайн, просто пасажира перевірять перед заходом в автобус - потрібно буде пред'явити всі документи.

Квиток на автобус в Щецин

Купити квиток на автобус в Щецин на сайті можна дуже швидко і зручно. Продаж здійснюється онлайн. Більш того, через систему пошуку можливо знайти найдешевші квитки Київ - Щецин, Львів - Щецин, Миколаїв - Щецин, Полтава - Щецин, Тернопіль - Щецин та інші, якщо є вибір. Також важливо відзначити, що проїзний квиток можна забронювати на сайті на короткий час, що дуже зручно для покупців. Ознайомитися з графіком руху і ланцюжком міст, через які проїжджає автобус по Польщі.

Автобуси в Польщу і по Польщі

Автобуси до Польщі грають важливу роль у транспортному сполученні України і Європою. Природно, на сайті можна замовити квиток на автобус до Варшави. Причому мова йде не тільки про досить банальних варіантах Львів-Варшава і Київ-Варшава. Ви здивуєтеся, коли дізнаєтеся, скільки насправді міст має пряме сполучення зі столицею Чехії.

Сайт з бронювання автобусних квитків в Польщу і не тільки онлайн надає можливість замовлення та броні квитків в невеликі містечка Польщі, такі як Злоценець, Старград і інші.

На сайті часто можна купити квитки і всередині Польщі. Ви можете самі перевірити наявність рейсу і валюту в системі. Іноді в продажу з'являються квитки на внутрішні польські рейси від перевізника Польскібас. Якщо квитків по Польщі немає в наявності - краще відвідати сайт polskibus.

Автобус Щецин-Берлін

На сайті також можна знайти квитки з Щецина в Німеччину. Ціна квитка на автобус Щецин - Берлін безпосередньо досить дорога, незважаючи на те, що їх розділяють всього два з половиною години в дорозі, але в якості альтернативи можна доїхати з Познані. Вартість проїзду автобусом Познань - Берлін - 17,85 євро. Якщо ви плануєте їхати в Берлін з пересадкою, то для зміни транспорт найкраще вибрати Варшаву, адже квиток на автобус Варшава - Берлін коштує всього 19,95 євро.

Аеропорт Щецін-Голенюв

Щецин і невелике містечко Голенюв ділять на двох один аеропорт. У аеровокзал легко дістатися як на автобусі, так і на поїзді. Ціна з/д квитка Щецин-Голенюв - 9,80 злотих. Іноді бувають знижки, якщо купувати заздалегідь. А в аеропорту також є з/д станція.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!