Автобус в Старгард-Щециньскі

Старгард – це містечко на північному заході Польщі. Місто знаходиться в тридцяти шести км. від Щецина.

Маршрути:

  1. Ціна квитка на автобус Київ - Старгард-Щециньскі - від 1470 грн. Прямий автобус курсує двічі на тиждень. Пересадку найвигідніше робити у Варшаві або купувати квиток до Щецина, звідки до Старграду рукою подати.
  2. Зі Львова прямий автобус до Старгард-Щециньскі - від 958 грн. До кінцевої зупинки, польського містечка Злоценець вартість така ж. Доїхати також можна з пересадками і при цьому заощадити.

Одне з найдавніших міст Помор'я польського. Розвитку сприяло становище на перетині двох торгових шляхів з Сантока в Волін і з Щецина до Колобжегу. Основні архітектурні споруди міста в стилі "цегляної готики" вили зруйновані під час Другої світової та відновлені польською владою за часів незалежності. Місто однозначно заслуговує відвідування в тому числі і з туристичною метою.

До речі, на сайті також можна замовити квиток з пересадкою в невеликі польські містечка, такі як Красник та інші.

Квитки на автобус у Старгард-Щециньскі

Щоб придбати вподобані квитки на автобуси в Старгард-Щециньскі, а також на популярні напрямки до Польщі сьогодні не потрібно їхати на автовокзал. Технології вже подбали про комфорт сучасних пасажирів! Все доступно онлайн, так що замовлення квитків можна зробити всього за пару хвилин. Оберіть рейс (напрямок, дата), внесіть дані про пасажира (як в закордонному паспорті), внесіть оплату картами Visa або Master Card - це найзручніший спосіб оплати квитків в Старгард-Щециньскі. Все дуже просто та швидко й можливо на будь-якому девайсі, підключеному до Інтернету. Використовуйте браузер, що дозволяє відображати списки, що випадають при введенні назв міст - якщо немає - користуйтеся повним списком, натиснувши на глобус праворуч від рядка введення.

На сайті є квитки на тільки до Старгард-Щециньски. Дещо про автобуси до Польщі потрібно знати заздалегідь, наприклад про можливі затримки на КПП Україна-Польща. Стандарт - одна година, але бувають різні випадки та автобуси до Варшави можуть запізнитися, в тому числі автобус Київ-Варшава, причому не важливо через який контрольно-пропускний пункт він поїде. Випадки, коли затримувався автобус Львів-Варшава рідкісні, але також бувають.

Про автобус до Кракова можна сказати щось схоже, хоча автобуси Київ-Краків та автобуси Львів-Краків як правило перебувають вчасно.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!