Автобус Київ - Радом

Автобус Київ - Радом не такий популярний рейс, як напрями до Кракова або Варшави, але квитки можна купити досить недорого. Ціна проїзду Київ - Радом - від 472 грн. В дорозі з Києва - 13: 30-18 годин.

Маршрути автобусів через Київ і Радом:

Замовити квитки на автобуси Київ - Радом можна онлайн, якщо внести відповідні дані. Найдешевший квиток можна замовити або забронювати на автобус Київ - Лодзь, який щодня відправляється о 8:30 з автостанції Дачна, що на проспекті Перемоги 142, на виїзді з Києва. Найближча станція метро - Житомирська (доведеться пройтися). З центру також можна доїхати на 230 маршрутці. Звичайно ж, можна підібрати і інші рейси, які будуть відправляться з інших автовокзалів і автостанцій, але на момент перевірки зазначений варіант був найдешевшим.

Крім квитків на автобуси з Києва в Радом, можна знайти рейси Львів - Радом і також оплатити на сайті. Ціна квитка нижча, але не набагато, так що заощадити за рахунок пересадки у Львові не вийде. Також квитки на автобуси в Радом можна знайти з інших міст України – з того ж Рівного або Луцька. Звичайно, можна купити квитки і на інші популярні рейси в Польщу з України: Київ - Варшава або Київ - Краків.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!