Автобус Львів - Радом

Автобус Львів - Радом на сайті відшукати легко, адже прямих рейсів достатньо. Ціна квитка на автобус Львів - Радом - 367,5 грн. В дорозі - близько 6 годин в залежності від рейсу. Квитки Львів - Радом можна знайти на автобусних маршрутах в Польщу:

Справа в тому, що основні рейси до Варшави їдуть через Люблін, але далеко не всі. Є маршрут через Ярослав, він по дорозі до Варшави заїжджає . В Радом і саме на нього продають найдешевші квитки на автобус Львів - Радом. Маршрут щоденного автобуса виглядає так: Львів - Новояворівськ - Краковець - Ярослав - Островець-Свентокшиський - Радом - Варшава (Автовокзал "Zachodnia") - Варшава аеропорт Chopina.

На сьогоднішній день поїздки на автовокзал за квитками в Польшу - справа абсолютно непотрібна. Замовити квиток на автобус можна на сайті, визначивши найзручніший напрямок. У нашому випадку - це рейс Львів - Радом. Вибір здійснюється стандартним чином:

  1. Вказуєте місто відправлення - Львів;
  2. Заносите в відповідну графу пункт прибуття автобуса в Польщі;
  3. Вказуєте дату поїздки.
  4. Додатково можна задати інтервал в різних варіаціях від трьох днів до тижня.
  5. Натискаєте кнопку "пошук".

Далі в системі з`являється список рейсів автобусів Львів - Радом на зазначену дату. Обираєте один із них і замовляєте квитки. Купити їх можна прямо на сайті або зарезервувати на 24 години. У листі підтвердженні будуть вказані всі варіанти оплати. Але найкращий вихід - купити квитки прямо на сайті.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!