Автобус Трускавець - Варшава

Трускавець – це не тільки місто курорт мінеральних вод, але і великий транспортний вузол для свого району, тому прямі міжнародні автобуси - подвійна вигода! Ціна проїзду на автобусі Трускавець - Варшава - від 420 грн., тобто близько 15 євро. Точніше дивіться в системі. Швидше за все ви виявите наступні рейси:

  • автобус Трускавець - Варшава в п'ятницю та неділю: 7:30 Трускавець - Дрогобич - Стрий - Львів - Ярослав - Жешув - Стальова Воля - Сандомир - Радом - Варшава (прибуття на Автовокзал "Zachodnia"). Тобто можна фактично з Трускавця купити квиток не тільки на автобус до Варшави, але й на автобус до Кракова та обидва обслуговує один рейс! Також на нього ж можна сісти у Львові, тобто придбати квиток на автобус Львів - Варшава.
  • ще один автобус до Польщі це рейс Трускавець - Гданськ в четвер та неділю. Маршрут: Трускавець - Дрогобич - Стрий - Львів - Люблін - Варшава - Торунь - Бидгощ - Гданськ. Вартість на даний рейс трохи дорожче, зате він проїжджає Люблін, Торунь та Бидгощ, а кінцева так взагалі в Гденьске, звідки можна дешево долетіти буквально по всій Балтії.

Відразу відзначимо, що є варіант замовити квиток на автобус Дрогобич - Варшава та автобус Стрий - Варшава.

Купівля квитків можлива онлайн на сайті, що дуже зручно в тому числі для міжнародних автобусів. При цьому слід зазначити, що ціна, враховуючи відстань та міжнародний маршрут невисока - до 20 євро!

Шановні пасажири міжнародних автобусних рейсів, враховуйте ймовірність затримки наземного транспорту, в тому числі і рейсового автобуса на КПП Україна - Польща при плануванні поїздки до Польщі.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!