Автобус в Радом

Радом - місто між Любліном і Краковом, тобто в східній частині Польщі. Всі автобуси, які їдуть з Кракова і Люблін і навпаки - роблять зупинку в Радомі. Проте і Радом можна легко доїхати з України зі Львова, Луцька, Ковеля, Любомиль і навіть Києва. Ціна квитка на міжнародний автобус залежить від перевізника і повідомлення більше, ніж від відстані, тому завжди порівнюйте всі варіанти дістатися в Радом, в тому числі і з пересадкою - це може бути набагато дешевше.

Ціни автобусних квитків в Радом на різні маршрути з України:

  • автобус Київ - Радом - від 472 грн.
  • автобус Львів - Радом - від 367 грн.
  • автобус Стрий - Радом - 367,5 грн.
  • автобус Луцьк - Радом - від 420 грн.
  • автобус Ковель - Радом - 315 грн.
  • автобус Рівне - Радом - 450 грн.
  • автобус Любомль - Радом - 525 грн.

Детальніше про деякі, найбільш популярних рейсах в Радом: Київ - Радом і Львів - Радом.

Ціна квитка на автобус Київ - Радом обійдеться в 500 грн і вище. Власне це найдешевший варіант проїзду в Радом з Києва від Транстемпо по неділях. Квитки на автобуси оригінальним маршрутом Кременчук-Познань і Київ-Закопане коштуватимуть трохи дорожче.

Вартість проїзду на автобусі зі Львова в Радом - від 367 грн. на рейс Трускавець - Варшава. Автобус проїжджає Львів і Жешув, а також Сандомир і перебуває в Варшаву. Тобто на нього ж можна купити квиток на автобус до Варшави, а також квитки автобуси до Польщі в інші міста. В той же Сандомир.

Автобуси до Польщі

Автобус - прекрасне рішення для тих, хто планує відвідати Польщу: дешево, комфортно, швидко. Особливо якщо мова йде про рейси в міста в східній частині Польщі - зручно. І зауважте, що білети коштують не дорого, а поїздка може бути дуже комфортною, завдяки сучасним автобусам і високим стандартам обслуговування.

Не секрет, що кожна компанія має свої стандарти, тому якщо ви не знайомі з рівнем сервісу, то частина поїздок може стати для вас приємним сюрпризом. Звичайно, рівень сервісу залежить тільки від перевізника (і це природно) і всі вони підключаються до системи, щоб продавати квитки на свої рейси. На сайті є фото автобусів і назва перевізника. Ви можете почитати відгуки про них в Інтернеті.

Продаж онлайн автобусних квитків та інших товарів, у тому числі і квитків на літаки, зручна для всіх учасників угоди - адже не потрібно нікуди їхати і зручно робити вибір. Плюс на сайті можна забронювати квиток на автобус до Польщі і як варіант - є багато інших квитків на автобуси по різних маршрутах, хоча саме автобуси до Варшави і до Кракова - найпопулярніші з усіх запропонованих. Природно, з багатьох міст є прямі рейси в ці великі населені пункти, але природно, що самі часто купуються: Київ-Варшава і Київ-Краків, а також Львів-Варшава і Львів-Краків.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!