Автобус Львів - Вроцлав

Вроцлав – велике місто відоме як студентська столиця Польщі та великий транспортний вузол у південно-західній частині Польщі. Ціна на автобус Львів-Вроцлав складає від 525 грн., на рейс Кам’янець-Подільський-Щецин. Інші квитки не такі дешеві, але слід також відзначити, що вартість не дуже відрізняється. До речі, Щецин також не лише друге за значенням портове і студентське місто, але воно ще знаходиться біля кордону, що дозволяє з легкістю доїхати до Берліна!

Графік руху цього недорогого автобуса зручний. Рейс здійснюється щодня, причому зупинка доступна як на автостанції по вулиці Стройська 109, так і на привокзальній площі (біля з/д). Відправлення в 21:00 а прибуття до Вроцлава в 9:30 на вул. Суча 1/11.

Знижки на проїзд для студентів та інших пільгових груп потрібно дізнаватися для конкретного рейсу. Зробити це легко - наведіть курсор на зображення автобуса для кожного рейсу. Там вказані норма багажу та контакти певного перевізника. А також знижки. Багато автобусних компаній пропонують знижки для студентів та молодих людей (до 26 років).

Через Вроцлав зручно дістатися до Праги, Дрездена або Мюнхена. Для тих, кого Вроцлав цікавить як зручне місто для пересадок, можна знайти автобус Львів - Вроцлав, маршрут якого відповідає запиту такого пасажира. Ціни на квитки від Вроцлава по Європі абсолютно різні, залежно від перевізника. Наприклад, у продажу є квитки на автобус Вроцлав - Прага, ціна - від 17 євро і в дорозі близько 6 годин.

На сайті можна забронювати авіаквиток на будь-який рейс, але для цього слід враховувати, що бронювання зберігається лише протягом доби. Але цього цілком достатньо, щоб здійснити покупку авіаквитків. Оплату можна здійснити прямо на сайті і це найзручніший спосіб здійснити дану операцію! До послуг пасажирів можливість оплати через термінал або банк, але ускладнювати собі життя не варто, якщо у вас немає карти платіжних систем Visa і Mastercard.

Зазвичай, рейс автобусу в Вроцлав проходить по Південній дорозі через Жешув, Краків, Катовіце, що дозволяє купити квиток у ці польські міста, зокрема й на автобус в Краків. Другий популярний маршрут автобусу до Польщі проходить через Варшаву та Люблін. До речі, багато українців, щоб поїхати в Польщу, наприклад, у туристичну подорож у Вроцлав, їдуть перше у Львів, щоб зробити пересадку і скористатися дешевими квитками - це відмінне рішення!

На поїзді або на автобусі по Україні пересуватися дешевше! Так само можна доїхати, наприклад, в Жешув або Краків, а потім пересісти на внутрішній польський автобус, або навіть автобус-лоукост від компанії Польский бас. Яскравий приклад, коли потрібно купити квиток на автобус Київ-Вроцлав чи Одесса - Вроцлав. Виграш у вартості мінімальний або його взагалі немає, але багато пасажирів воліють розбити довгий маршрут на відрізки, тому що для них так перенести подорож у Вроцлав легше.

Автобуси у Вроцлав через Львів

Багато автобусів з міст Західної України їдуть через Львів. У деяких немає варіантів - тільки пересадка, наприклад, автобус Ужгород-Вроцлав. І це природно, оскільки на сьогоднішній день Львів - найбільший транспортний вузол в регіоні. Більшість наземних маршрутів автобусів пролягають через нього. Повністю природно, що пасажир з Чернівців, може сісти на прямий автобус Чернівці-Вроцлав (у якого, до речі, є зупинка у Львові), але також він може купити квиток на транспорт до Львова, а вже потім попрямувати до Польщі. Те саме можно сказать про рейс автобуса Тернопіль-Вроцлав, який також проходить через Львів!

З деяких міст вигідніше купувати квитки напряму. Це справедливо, якщо говорити про автобус Івано-Франківськ - Вроцлав.

А такі напрямки як Вінниця - Вроцлав взагалі дають можливість обрати: зробити пересадку в Києві, Львові або взагалі - в Тернополі!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!