Автобус в Прагу

Прага - місто практично в центрі Європи. З Праги дуже зручно їздити на автобусі, адже рідко до якої країни з Праги дійсно далеко. Зазвичай навіть в Україні можна дістатися менш, ніж за добу! Ціна квитка на автобус також невисока і залежить від пункту відправлення. І це не тільки тому що в Чехії є свій бюджетний автобусний перевізник студенс Едженсі, квитки на який можна купити тут же на сайті, але і через велику конкуренцію автобусних перевізників.

Знайти відповідні квитки на автобуси до Праги можна від різних перевізників і навіть з різних країн. На сайті продаються квитки в Чехію з України, Білорусі, Польщі, Словаччини, Німеччини, Австрії, Угорщини та решти Європи. Ціни і маршрути дуже різні і завдяки сревнінію можна знайти найдешевші тарифи або швидкі рейси.

Купівля та бронь автобусних квитків в Прагу

Замовлення і бронювання квитків на автобуси є на сайті, тому ви можете сміливо робити планувати подорож до Праги. Бронь безкоштовна, хоч і короткочасна, але свої функції виконує. Терміну на добу достатньо, щоб прийняти рішення про покупку і внести платіж банківською картою по типу віза або Мастеркард.

Забронювати квиток на автобус до Праги можна без обмежень. Можете спробувати, а потім передумати. Якщо оплата не буде внесено одним із способів до кінцевого терміну, зазначеного в листі, що підтверджує бронь квитка, вона просто відмінитися і квитки знову стануть доступні до покупки для всіх бажаючих.

Автобус до Чехії проїжджає через Польщу, тому можна спланувати рейс з пересадкою. Тобто початку замовити квиток на автобус до Польщі, а потім на автобусі з Кракова чи на автобусі з Вроцлавапоехать в Прагу. Якщо їхати в Прагу з Ужгорода, то спочатку їде автобус до Словаччини, в тому числі вМіхаловце, Кошице, а потім і в Попрад і тільки потім через Брно в Прагу.

Купівля та бронь автобусних квитків легко здійсненна онлайн. Навіть якщо ви наберете в пошуковому рядку "fdnj, ec d ghfue" або @ fdnj, ec ghfuf "ви все одно поппадете на цей сайт, де сміливо можна підібрати для себе оптимальний варіант проїзду в Чехію.

Дістатися до Праги

Автобус - кращий варіант дістатися до Праги, якщо дешевих авіаквитків немає. Власне, наземний транспорт - найдешевший.

Дивно, але в Прагу літає мало лоукостів. Можливо тому що за невеликі гроші можна доїхати на місце на автобусі або поїзді. Вибирайте той варіант, що вам до душі!

Авіапереліт Київ - Прага - найшвидший, але досить дорогий спосіб дістатися до Чехії. Втім, авіаквиток до Чехії все ж коштують не дуже дорого. Ще один можливий варіант потрапити в Прагу - Авіаквиток Київ - Катовіце + автобус Катовіце - Прага. Вартість залежить від цін на квитки на цих двох відрізках, а вони бувають дуже різні.

Автобус Київ - Прага

Автобус Київ - Прага дуже затребуваний серед українців і досить дешевий. Переконатися можна особисто. Квиток на автобус Київ - Прага коштує від 997 грн. Ціна, звичайно, залежить від рейсу і перевізника, але зустрічаються вигідні варіанти, якщо враховувати кілометраж. Відстань Київ - Прага можна подивитися на карті - близько 1414 км. Їхати на машині близько 15 годин.

Відправлення автобуса з Києва в Прагу відбувається регулярно з автовокзалу та автостанцій, актуальних для конкретного рейсу. Маршрут також може істотно відрізнятися, як і час в дорозі і кількість зупинок. Як правило автобус проїжджає Краків і Львів, але це зовсім не обов'язково.

Автобуси в Чехію з Києва відправляються з Автостанції "Київ", вул.С.Петлюри 32, (Ж / Д Вокзал) і перебувають на Автовокзал "Флоренц". Точніше дивіться для конкретного рейсу.

Квитки на автобус Київ - Прага можна замовити онлайн на сайті.

Автобус Львів - Прага

Автобус Львів - Прага - неймовірно популярний, оскільки багато українців працюють в Чехії. Ціна квитка на автобус Львів-Прага - від 700 грн. Точніше дивіться по рейсу. Місце відправлення більшості автобусів - Стрийський автовокзал.

Початок маршруту в Прагу є з Вінниці, Чернівців та інших міст України, наприклад, найдешевші варіанти автобусів в Прагу через Львів:

 • Чернівці - Снятин - Городенка - Коломия - Івано-Франківськ - Калуш - Долина - Стрий - Львів - Жешув - Краків - Катовіце - Острава - Оломоуц - Брно - Прага;
 • Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Львів - Жешув - Краків - Катовіце - Острава - Оломоуц - Брно - Прага;
 • Івано-Франківськ - Калуш - Долина - Болехoв - Стрий - Львів - Брно - Прага.

Автобус Ужгород - Прага

Прямих автобусів Ужгород - Прага є кілька Ціна рейсу з Ужгорода до Праги - від 800 грн. Точніше дивіться на дату, яка вас цікавить.

Маршрути автобуса Ужгород - Прага:

 • Ужгород - Міхаловце - Гуменне - Стропков - Свидник - Ґіралтовце - Прешов - Левоча - Попрад - Оломоуц - Брно - Гумполец - Прага;
 • Тячів - Хуст - Виноградів - Іршава - Мукачеве - Ужгород - Брно - Прага
 • Ужгород - Міхаловце - Кошице - Прага.

Замовити квиток на автобус Ужгород - Прага можна на сайті.

Поїздки до Праги з України

Поїздки до Праги планувати найлегше, оскільки рейсів дійсно багато, причому майже з кожного великого чи навіть невеликого міста Європи в цілому і України зокрема.

Основних напрямів декілька:

 • Автобуси в Прагу з Києва до Львова через території Польщі, які повертають до Чехії в Кракові, Катовіце та Вроцлаві. Територією України вони проїжджають стандартний маршрут, що дозволяє замовити проїзд, наприклад, Рівне - Прага або Житомир - Прага. Також слід зауважити, що до Києва автобуси можуть приїхати з Харкова, Полтави, Дніпропетровська та навіть Запоріжжя.
 • Автобуси з Херсона і Одеси до Львова через Вінницю (не заїжджаючи до Києва, а рухаючись з півдня на захід) через Хмельницький та Тернопіль до Львова, після чого їдуть до Польщі та Чехії відповідно. Так що Вінницю можна вважати одним з транспортних вузлів національного значення завдяки автобусу Вінниця - Прага.
 • Автобуси із Західної України через Львів, наприклад, автобус Кам'янець-Подільський - Прага, Чернівці - Прага, Івано-Франківськ - Прага і багато інших, що дають можливість купити квитки на прямі автобуси до столиці Чехії з більш дрібних міст, наприклад, Стрий - Прага.
 • Автобуси в Прагу по півночі України через Варшаву, наприклад, автобус Ковель - Прага. слід зауважити, що рейс до Львова не заїжджає;
 • Автобуси з Ужгорода до Праги через територію Словаччини, причому є як з пересадкою в Кошице, так і прямий рейс через Попрад і Жиліна. До них можна віднести автобус Свалява - Прага.

З огляду на глобальне охоплення маршрутами української території, то з дуже багатьох населених пунктів можна знайти прийнятний варіант транспортування безпосередньо або із зручною пересадкою. Замовляйте квитки Миколаїв-Прага, Коломия-Прага, Харків - Прага, та інші онлайн.

Автобуси в Прагу з Європи

З багатьох міст Європи є популярні автобуси в Прагу. Подорож по Європі, що включає середньовічну Прагу буде чудовим! А якщо їхати на автобусі, то ще і дешевим. На сайті можна замовити квитки на різні види транспорту і автобуси - найдемократичніші за ціною.

З таких рейсів можна назвати різні маршрути. Наприклад з Польщі популярні такі:

Причому можна купити не тільки квитки на цьому сайті з і пошукати прийнятні за ціною варіанти у польського автобуса-лоукост Polskibus.

Крім цього є рейси з Росії. Існує прямий автобус втобус Москва - Прага і його ціна близько 8400 рублів. Якщо ви плануєте поїздку з Пітера, то готуйтеся до тривалої подорожі. Автобус Санкт-Петербург (або як його називають спб) - Прага передбачає пересадки! Також в касах автостанцій та автовокзалів Праги можна купити квиток в Калінінград.

Рейси автобусів всередині Чехії:

 • в Карлові Вари;
 • в Брно;
 • в Крумлов.

Хоча варто зауважити, що самі чехи віддають перевагу поїзда, незважаючи на те, що автобуси дешевше. З іншого боку, якщо користуватися послугами залізниці в Чехії постійно, то можна оформити дисконтну картку, що значно економить кошти.

Також затребувані рейси:

 • автобус Прага - Будапешт - від 17 EUR;
 • автобус Відень - Прага - від 14.87 EUR;
 • рейс Дрезден - Прага - від 18 EUR;
 • маршрут Мюнхен - Прага - від 27 EUR;
 • проїзд Братислава - Прага - від 10 EUR;
 • напрямок Амстердам - Прага - від 40 EUR;
 • автобус Вільнюс - Прага - від 37 euro;
 • рейс Мінськ - Прага - від 60 EUR;
 • маршрут Нюрнберг - Прага - від 20 EUR;
 • напрямок Рига - Прага - від 44 EUR;
 • відрізок шляху Кишинів - Прага - від 66 euro;
 • автобус Гродно - Прага - від 67 EUR.

Для "гурманів" можна замовити авіаквиток до Праги, хоча квиток на автобус значно дешевше, зате літак швидше.

Автобуси і потяги з Праги по Чехії

Прага - це не тільки найбільший і галасливий місто Чехії, але і головний транспортний вузол, тому сполучення між іншими чеськими містами має велике значення.

Слід сказати, що автобуси не завжди самий зручний і дешевий вид транспорту в такій маленькій країні, як Чехія. Набагато більшою популярністю тут користуються поїзди, якщо говорити про внутрішній транспорті. Так Прагу і Оломоуц відокремлюють всього дві години на поїзді і від 156 чеські крони або CZK або від 6,61 євро, EUR. Але в Оломоуц є квитки і не такі дешеві. Ціни на потяги, як і на автобуси бувають різні, тому вибирайте конкретний рейс.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!